Мобільний додаток

Учасники Нацвідбору на Євробачення-202 гурт "Cloudless": "Ми - нова українська музика"

28.01.2020 р., 17:33

Про те, чим музиканти збираються підкорювати українського глядача на Нацвідборі Євробачення-2020, як працюється у новому складі та який меседж музиканти хочуть донести світові Українському радіо розповіли учасники гурту "Cloudless" Юрій Каналош та Антон Панфілов.

Програма:

Нещодавно йшлося про те, що гурт призупиняє свою діяльність, але пройшло два місяці і все добре…

Антон Панфілов: технічно "Cloudless" призупинили діяльність ще влітку, тому що після виходу альбому ми стали на паузу. Ми розбіглися, тому що в нас різні бачення процесів та нової музики. Восени ми випустили прощальний кліп, поставили крапку, але у минулому році, минулому складі. Наразі у нас є новий вокаліст та гітарист, нас зараз троє.

До речі, в нас є цікава історія, як у нас опинився Юрій Каналош. В кінці 2019 року я знайшов Юру на просторах інтернету – X-Factor, Голос країни. Я дзвонив йому два рази: перший раз я подзвонив, кликав його до гурту, але він відмовився.

Юрій Каналош: я розраховував на X-Factor, віддався цьому проєкту і для мене це було дуже важливо. Сказати по правді, я ніколи не бачив себе в гурті, ніколи навіть думки такої не було. Але другий дзвінок і ключове слово "євробачення" дуже допомогло, тому що це дуже крута можливість і мені стало цікаво, як це бути в гурті і працювати з людьми.

Антон Панфілов: два дзвінка, ми зустрілись і за перші три зустрічі в мене вдома, на студії, ми зробили майже чотири демки. Відбулася магія.

Юрій Каналош: ми навіть не очікували такого ефекту, тому що коли я прийшов до Антона, нам треба було написати пісню, спробувати щось зробити. Я завжди писав сам, а тут треба писати з кимось, було дуже незвично. Але зірки так показали, що ми зійшлися і думали однаково, тому що в нас були схожі ситуації в житті, коли не дуже легко було, були депресивні моменти. І пісня, з якою ми йдемо на "Євробачення" саме про це. Неважливо, що коїться в тебе в душі, тобі треба боротися з цими демонами, не треба давати їм силу. Треба просто йти і вірити в себе, навіть якщо в тебе ніхто не вірить.  

А чи не вважаєте ви, що вам ще ранувато йти на Євробачення, адже ви сформувалися не так давно?

Юрій Каналош: новий склад гурту новий, але у кожного з нас вже є певний мішок за плечима і можливо комусь буде здаватися, що ми ще зелені, але це не так. Ми просто нові обличчя, які мають що показати. Ми – нова українська музика.

Розкажіть трохи про написання пісні, з якою ви йдете на конкурс?

Юрій Каналош: скажу правду, я навіть не розглядав цю пісню на початку як ту, з якою представляти Україну. В нас були інші ідеї, але коли ми записали голос і Антон скинув мені в телеграм цю демку, я її послухав і закохався в цю пісню, в мене були мурахи по шкірі. Я просто зрозумів, що це та пісня, з якою ми маємо йти і представляти Україну. Там є дуже багато тем про внутрішнє становище людей, дещо про депресію, про те, що коїться у всьому світі і це дуже важливо донести цю пісню. Людям на широку публіку.

Ким ви себе бачите на сцені Євробачення?

Юрій Каналош: воїнами, які борються за те, щоб просто бути собою. Нам нав’язують думки, якими ми маємо бути. В мене є власний приклад: в одному талант-шоу я був, можна сказати, самовпевнений, хоча це не було так, на X-Factor я був скромний. А просто треба бути собою і не боятися, бо ми одні, інших копій немає.

Антон Панфілов: ми бачимо себе цікавими, музичними, яскравими і з дуже крутою піснею.

А як ви гадаєте, що переможе цього року?

 Юрій Каналош: тут ніколи не вгадаєш, але я дуже не люблю стереотипів, коли кажуть, що ця пісня не для Євробачення, не формат. Це музика, а музика – це Євробачення. Завжди перемагає різне і перемагає справжнє, тому що  якщо ти сідаєш і хочеш написати пісню для Євробачення, я тебе не вітаю. Але якщо ти пишеш пісню від серця, те, що ти відчуваєш і ти не брешеш, ось це правда і це переможе.

Чим ви дивуватимете на сцені Нацвідбору? Що ви готуєте?

Антон Панфілов: в нас буде шоу, але наразі це секрет. Це буде цікаве та непередбачуване шоу. 

Але чому глядчас має віддати свій голос саме за вас? Чим ви вирізняєтеся?

Антон Панфілов: у нашій пісні ми розповідаємо про дуже важливу тему, про те, через що ми пройшли самі. Це особиста криза, депресія. І цією піснею ми дуже хочемо підтримати всіх, хто наразі перебуває у якійсь кризі, тому що не треба приховувати, ігнорувати це, треба працювати над цим, йти до своєї мрії, вірити в себе. І ми дуже хочемо заявити на весь світ, що ви не одні й ця пісня може стати вашим супутником й другом.  

ФОТО: facebook.com/cloudlessband

Учасники Нацвідбору на Євробачення-202 гурт "Cloudless": "Ми - нова українська музика"

Новини по темі