Мобільний додаток

Почути, відчути, побачити неймовірну Україну: у Києві відкрилася інтерактивна виставка Ukraine WOW на залізничному вокзалі

18.11.2019 р., 09:28

Унікальну інтерактивну виставку Ukraine WOW можна відвідати вже цього тижня на столичному Залізничному вокзалі у новому арт-просторі. Що чекає відвідувачів на виставці говорили в ефірі Радіо Промінь з представницею організаторів агенції Гресь-Тодорчук Юлією Соловей.

Інтерактивна виставка розміщується біля 14-ї колії у новому виставковому просторі столиці - будівлі багажного відділення з рампою.

"Сама ідея кураторська - подорож з Україною як з супутником. Тобто власне твоя ж країна, а ти з нею проживаєш аналогічні етапи ще під час подорожі. Спершу знайомство з країною і там ми показуємо найдивовижніші, найбільш невідомі місця. Це така проекція на 12 колон. Ти вперше чуєш голос свого супутника. І в нас є також інсталяція з різних точок України. Це перше тактильне знайомство - ти можеш спробувати на дотик вгадати найбільш відомі пам'ятки України", - розповіла Юлія Соловей.

3000 квадратних метрів, 7 тематичних блоків, унікальні експонати та інсталяції - все це на інтерактивній виставці Ukraine WOW.

"Можна побачити оригінали гривень часу Київської Русі. Можна побачити унікальні 10 літер Барбута - відомого графіка, який намалював українські купюри. Батьківщина-мати - теж одне з WOW-місць, на яку ми пропонуємо теж подивитися скажімо, новим свіжим поглядом. Можна зайти всередину її голови 6-метрової і подивитися на Київ очима Батьківщини-матері", - зауважила представниця організаторів.

Ще один блок має назву "Сон": "Там є, наприклад, рожевий вагон всередині розписаний неймовірними ілюзіями, які вигинають простір. І в ньому є подушки до яких можна схилити голови й почути мрії українців про те, якою може бути наша країна".

Завершує виставку теж дещо неймовірне.

"Там є величезна інсталяція - це серце України, там є величезні колонки, які створюють стук серця. А коли ти підходиш до цього серця, то воно починає битися частіше. І ти навіть відчуваєш вібрації", - зауважила Юлія Соловей.

Ukraine WOW проходить у новому виставкому просторі на Центральному вокзалі у Києві (біля 14-ої колії, у будівлі Багажного відділення під рампою). Працює щодня, крім понеділка, з 11:00 до 20:00 включно до 29 грудня. Для дітей до 12 років, пенсіонерів, учасників бойових дій — вхід безкоштовний за наявності посвідчення.

Фото: Facebook проекту

Почути, відчути, побачити неймовірну Україну: у Києві відкрилася інтерактивна виставка Ukraine WOW на залізничному вокзалі