war

"Улюблена музика для друзів": 1 листопада Симфонічний оркестр Українського радіо святкуватиме своє 90-річчя

22.10.2019 р., 16:20

У Будинку звукозапису 1 листопада відбудеться святковий концерт до 90-річчя Симфонічного оркестру Українського радіо. Про виступ в ефірі Радіо Культура розповів головний диригент оркестру Володимир Шейко.

"Приходьте до нас 1 листопада у Будинок звукозапису. Там відбудеться ювілейний концерт нашого оркестру, присвячений 90-му ювілею. Чекаємо всіх. Буде красива музика різних композиторів різних епох. Скажімо так: улюблена музика для друзів", — сказав Шейко і додає, що буде "багато приємного і світлого".

За його словами, на концерті прозвучать твори Сергія Рахманінова, Джузеппе Верді, Яна Сібеліуса, Антоніна Дворжака, Петра Чайковського.

Виступатимуть також зіркові солісти — Людмила Монастирська, Сергій Магера та Богдана Півненко.

Читайте також інтерв’ю — Володимир Шейко про ювілей Симфонічного оркестру Українського радіо: хочеться, щоб з концерту люди пішли просвітленими

Початок концерту о 19:00.

Заслужений академічний симфонічний оркестр Українського радіо займає провідне місце серед кращих симфонічних оркестрів, широко відомих в країні та за її межами. З 2005 року за його диригентським пультом – заслужений діяч мистецтв України Володимир Шейко.

Історія оркестру розпочалася у 1929 році у Харкові (тодішній столиці України). Художніми керівниками колективу в різні часи були відомі диригенти Герман Адлер, Михайло Канерштейн, Петро Поляков, Костянтин Симеонов, Вадим Гнєдаш, Володимир Сіренко, В’ячеслав Блінов.

Оркестр базується та здійснює свої записи в одній із найкращих і найбільших у Європі Великій студії Концертно-студійного комплексу Українського радіо, що має унікальні акустичні властивості.

Радіоефіри, записи музики до кінофільмів та понад 10 тисяч записів світової та української симфонічної музики, що були здійснені оркестром до Фонду Українського радіо, склали унікальну колекцію вітчизняної класики, творів сучасних українських композиторів та шедеврів світової класичної музики.  

фото - facebook.com

"Улюблена музика для друзів": 1 листопада Симфонічний оркестр Українського радіо святкуватиме своє 90-річчя

Новини по темі