Мобільний додаток

Безґлузда мода: топ-5 трендів, на які не варто звертати увагу

8.07.2019 р., 14:52

Про модні тренди, які не мають сенсу у реальному житті,в  ефірі програми "Модний сезон" на Радіо Промінь розповіла її ведуча Марія Сизон.

Ведуча:

Марія Сизон

У сьогоднішньому випуску "Модного сезону" поговоримо не тільки про тренди реальні, а й про віртуальні. А що, ми бачимо одяг та аксесуари, які нібито мають стильний вигляд на світлинах у соцмережах, і навіть не замислюємося над тим, що у реальному житті ці речі можуть бути взагалі не гідними нашої уваги. Отже, яким соцмережним модним трендам немає місця в реальному житті? Ви здивуєтеся!

Ботфорти до пояса на фото мають космічний вигляд і набирають мільйони лайків. Але не поспішайте шукати щось подібне в магазинах і тим паче вдягати це, інакше перехожі просто втратять свідомість. Дійсно, широкі та довжелезні чоботи з колаборації Manolo Blahnik і Vetements можна взути раз – для фотосесії у стилі "кота в чоботях". Але за інших умов ігноруйте цей провальний тренд!

Те ж стосується божевільних ідей мейкап-стилістів: вибілені брови, зелені вії, фіолетові веснянки та ювелірні прикраси-наліпки – усе це дуже оригінально. У кадрі. Але ж ми з вами – не зірки глянцю, а отже, й усі ці ідеї – не для нас.

Пригадуєте, як ефектно і граційно рухаються моделі у солом’яних капелюхах з широчезними полями на подіумах, або який стильний вигляд має супермодель Белла Хадід у капелюшку-гіганті. Утім, не поспішайте підшукувати для себе цей "шедевр". По-перше, від ваги цього капелюха ви відразу втратите рівновагу, по-друге, він не вміститься у вашу валізу, і по-третє, це просто моветон! Отже, гігантські капелюхи залишаємо експонатами для виставок і не вдягаємо.

І кілька слів про мікроаксесуари. Крихітні сумочки – те, що треба, аби шокувати, здивувати та зачарувати публіку на показі, але для життя – це повний провал. Адже у таку сумку не влізе нічого, окрім сірників чи запальнички. "Модний сезон" – проти куріння. І проти розтринькування грошей на безглузді аксесуари, якими б модними вони не здавалися на перший погляд.

На завершення про ще один тренд, який залишиться тільки на сторінках модних журналів та показах іменитих брендів – прозорі аксесуари з пластику. Весь світ – за відмову від пластику, тож всі новомодні прозорі валізи, торбинки та гаманці ми теж вважаємо провальною ідеєю.

Безґлузда мода: топ-5 трендів, на які не варто звертати увагу

Новини по темі