Мобільний додаток

Генпрокурор анонсував звернення до суду про арешт активів каналу NewsOne

8.07.2019 р., 14:52

ГПУ зареєструвала провадження через намір телеканалу NewsOne провести телеміст з російським телеканалом.

Як повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко, справу відкрили про замах на скоєння державної зради шляхом надання інформаційної підтримки підривній діяльності проти України. 

"Причетні — від власника каналу до ведучого, що оприлюднив анонс — викликані на допит. Готується подання до суду про арешт активів", — написав генпрокурор.

Сьогодні ж дирекція телеканалу оголосила про скасування "телемосту". 

Канал заявив, що скасовує програму "в зв'язку з інформаційною кампанією проти своїх журналістів, загрозою нападу на канал і використанням його імені в передвиборчій кампанії ряду українських партій".

Читайте також: Журналіст про телеміст з Росією: влада може винести попередження, а потім позбавити NewsOne ліцензії

Служба безпеки України пропонує застосувати санкції до телеканалів "112 Україна"  та NewsOne через анонсований телеміст з російським каналом. 

Нагадаємо, ведучий програми "Вести недели" на російському пропагандистському каналі "Росія 24" Дмитро Кісельов анонсував проведення телемосту "Треба поговорити", який заплановано на 12 липня і відбудеться спільно з українським телеканалом NewsOne. Зазначається, що це буде "відверта розмова між простими людьми", як, до прикладу, колись під час телемосту між СРСР і США. Ведучим зі сторони РФ буде Андрій Малахов, з українського боку  генеральний продюсер NewsOne Василь Голованов.

Фото: Канал 24

Генпрокурор анонсував звернення до суду про арешт активів каналу NewsOne

Новини по темі