Мобільний додаток

Ангела Меркель запевнила українського президента у збереженні санкцій проти Росії

18.06.2019 р., 16:08

Німеччина зберігатиме позицію підтримки територіальної цілісності України та санкцій проти Російської Федерації. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський, підсумовуючи результати зустрічі в Берліні з канцлером Ангелою Меркель.

"Сьогодні ми обговорили ряд дуже важливих питань. Передусім про досягнення миру на Донбасі. Федеральний канцлер запевнила мене, що позиція Німеччини є незмінна. Це підтримка територіальної цілісності, суверенітету України і збереження санкцій через дії Російської Федерації. Це стосується як Донбасу, так і окупованого Криму",  заявив Зеленський на прес-конференції.

Він зазначив, що Україна не хоче, щоб від санкцій страждали наші європейські партнери, але це єдиний шлях відновлення миру на континенті.

Зеленський також запросив "усіх, хто агітує за зняття санкцій, побувати на Донбасі і переконатися, скільки біди принесла українським людям ця війна".

Нагадаємо, сьогодні президент України Володимир Зеленський перебуває з офіційним візитом у Федеративній Республіці Німеччина. У Берліні Володимир Зеленський має також зустрітися з президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром, членами бундестагу й представниками бізнесу.

Фото: Reuters

Ангела Меркель запевнила українського президента у збереженні санкцій проти Росії

Новини по темі