war

Дмитра Ценова призначили керувати поліцейськими в ООС

6.06.2019 р., 11:49
Екс-главу поліції Київської області, генерала Дмитра Ценова призначено керівником поліцейських сил в зоні проведення операції Об'єднаних сил. Про це повідомив перший заступник голови Національної поліції В'ячеслав Аброськін на своїй сторінці в Facebook.
 
"Сьогодні вранці командувачу ООС генералу Олександру Сирському представив нового керівника поліцейських сил в зоні проведення операції Об'єднаних сил генерала Дмитра Ценова. Це посада, на якій він повинен бути в окопі, на кожному блокпосту", — йдеться в повідомленні.
 

 
За словами Аброськіна, в складі сил ООС на постійній основі несуть службу понад тисячу співробітників Національної поліції України.

Основним завданням поліцейських тут є робота з цивільним населенням: виявлення терористів, вилучення зброї та вибухівки, забезпечення громадського порядку.

Нагадаємо, Дмитро Ценов подав рапорт на звільнення з посади начальника поліції Київської області 4 червня. Причиною стали масові акції протестів у зв'язку з загибеллю 5-річного хлопчика Кирила Тлявова у місті Переяслав-Хмельницький, якому ймовірно вистрілив у голову один із поліцейських під час розваги на подвір'ї житлового будинку. Протестувальники вимагали відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, натомість він повідомив, що звільнятися не збирається. Вчора ввечері на сайті Адміністрації президента українці зібрали 25 тисяч підписів під петицією за відставку Авакова. 

Дмитра Ценова призначили керувати поліцейськими в ООС

Новини по темі