Мобільний додаток

Спортивні ВНЗ України не можуть похвастатися гарними спортсменами з гирьового спорту – президент Федерації гирьового спорту

13.03.2019 р., 12:41

Збірні України з гирьового спорту серед ветеранів  та студентів невдовзі вирушать до Греції, де відбудуться Чемпіонат Європи серед ветеранів та Чемпіонат світу серед студентів. Про це розповів в ефірі "РанокПРО" президент Федерації гирьового спорту Юрій Щербина.

Ведучий:

Вадим Корженко

Він розповів, що до Афін збираються і ветерани, і студенти, адже 9-ий Чемпіонат світу з гирьового спорту серед студентів відбуватиметься в одному форматі з "ветеранським" Чемпіонатом.

"Перед цим у нас якраз ще одні відбіркові змагання, які відбудуться цими вихідними – Відкритий кубок пам’яті Євгена Гарнич-Гарницького, засновника гирьового спорту в Україні. Ще в 1895 році він відкрив перші гуртки, які займалися гирьовим спортом, боротьбою, важкою атлетикою. Так що у нас досить насичена програма", – поділився Юрій Щербина.

Він зазначив, що студентська збірна, як не дивно, складається здебільшого не зі студентів профільних спортивних університетів.

"Університети фізичної культури і спорту, тобто спеціалізовані університети, не можуть похвастатися тим, що вони виставляють добрих спортсменів з гирьового спорту. В основному це інші вузи, не спеціалізовані. Можна назвати різні вузи Харкова, Національний медичний університет імені Богомольця, Івано-Франківський медичний університет – саме університети неспортивного профілю", – розповів Юрій Щербина.

Чемпіонати з гирьового спорту проходитимуть в Афінах з 3 по 7 квітня цього року.

Фото з сайту ФГСУ

Спортивні ВНЗ України не можуть похвастатися гарними спортсменами з гирьового спорту – президент Федерації гирьового спорту

Новини по темі