Мобільний додаток

Палата представників США ухвалила низку антиросійських актів

13.03.2019 р., 11:03
Палата представників Конгресу США схвалила три законопроекти та одну резолюцію, спрямовані проти керівництва Росії та особисто президента РФ Володимира Путіна. Про це повідомляє прес-служба Нижньої палати Конгресу США у твіттері.
 
Vladimir Putin Transparency Act зобов'язує директора національної розвідки США протягом 180 днів представити доповідь про стан та особисті активи Володимира Путіна, який повинен бути попередньо погоджений з Мінфіном і Держдепартаментом.
 
Kremlin Act вимагає оцінити наміри російської влади на предмет потенційних загроз для США і союзників по НАТО.
 
Crimea Annexation Non-recognition Act забороняє американської адміністрації визнавати включення Криму до складу Росії. Щоправда, для президента США передбачається виключення в разі, якщо він вважатиме це життєво необхідним для захисту інтересів Сполучених Штатів.
 
Окрім того, конгресмени прийняли резолюцію, що закликає до притягнення до відповідальності винних у вбивстві російського опозиціонера Бориса Нємцова.
 
Найближчим часом документи надійдуть на розгляд Сенату США, в разі схвалення – їх відправлять на підпис президентові Дональду Трампу.
 
Нагадаємо, 12 березня Європарламент схвалив резолюцію щодо обмеження співпраці з Росією через окупацію Криму і частини Донбасу.У документі йдеться, що Росія більше не є стратегічним партнером Євросоюзу, і підписана в 1994 році Угода про партнерство і співробітництво між РФ та ЄС потребує перегляду. 
 
Палата представників Конгресу США, фото: Укрінформ
Палата представників США ухвалила низку антиросійських актів

Новини по темі