Мобільний додаток

Гармаш: схвалений закон створює передумови для надання Україні фінансів на протимінну діяльність

7.12.2018 р., 15:23

Схвалений напередодні закон створює передумови для надання Україні фінансів на протимінну діяльність, переконаний головний редактор інформаційного видання "Остров" Сергій Гармаш. Про це він розповів в ефірі Українського радіо в програмі "Сьогодні. Вдень".

Ведуча:
Галина Бабій

"Схвалений закон про протимінну дільність створює передумови для надання Україні фінансів для розмінування і щоб вони мали свій ефект", ─ зазначив Сергій Гармаш.

Він додав, що "основними складовими для реалізації протимінної діяльності є створення суб'єктів протимінної дільності таких як, національний орган у питаннях протимінної діяльності, а також уповноважений оперативний орган протимінних операцій, тобто центр протимінних операцій".  

На цю тему: Закон про протимінну діяльність підвищить авторитет та міжнародний імідж України ─ експерт з безпеки

Нагадаємо, 6 грудня Верховна Рада ухвалила закон про протимінну діяльність в Україні, визначивши правову основу, мету та принципи, основні складові видів протимінної діяльності в Україні. Закон набуде чинності із наступного дня після опублікування. У пояснювальній записці зазначається, що через неврегульованість питань протимінної діяльності на законодавчому рівні в Україні здійснюється несистемне розмінування місцевості, переважно уздовж лінії розмежування та окремих об'єктів у звільнених районах.

Прослухати повну версію розмови.

Новини по темі