Мобільний додаток

Ветеран АТО Денис Антіпов виготовляє "круті подарунки з України"

14.09.2018 р., 14:50

Про свою "маленьку ветеранську справу" розповів в ефірі Українського радіо в програмі "Сьогодні. Вдень" філолог, науковець, ветеран АТО Денис Антіпов. Вдень він викладає корейську мову в університеті, а ввечері власноруч виготовляє з натурального дерева картини і реабілітаційні та розвиваючі програми для побратимів і їхніх дітей.

Що ви зробили цікаве, аби знайти себе у мирний час, як ваша справа може допомогти вашим побратимам?

Денис Антіпов: моя маленька ветеранська справа - робити іграшки з натуральної деревини, оригінальні подарунки. Я вважаю, якщо ти повернувся з АТО, потрібно почати чимось займатись, щоб в голову не йшли сумні думки.

Чому це матиме попит, що вас підштовхнуло на це?

Денис Антіпов: у мене таких характер, що я люблю людям робити приємні речі, нічого не очікуючи взамін. Взагалі, я цікавлюся інформаційними технологіями, я побачив, що з'явився новий домен gifts, з англійської - подарунки. Я вирішив розробити сайт ua gifts, де виставлятиму українські подарунки, які є стильними, щоб можна було сказати - це крутий подарунок з України.

Ви самі робите подарунки?

Денис Антіпов: у мене є побратим, які мені допомагає, ми плануємо розвивати цей напрям, щоб це було потрібно не тільки нам, а й корисним для людей. Подарунки виготовляються за допомогою лазерних технологій, а потім обробляються вручну.

Прослухати повну версію розмови.

 

Слухайте програму "Сьогодні. Вдень" по буднях з 13.00 до 15.00!

Ветеран АТО Денис Антіпов виготовляє "круті подарунки з України"

Новини по темі