Мобільний додаток

США готують санкції проти компаній-учасниць "Північного потоку-2"

3.06.2018 р., 11:34
Адміністрація президента США Трампа готується до запровадження санкцій проти енергокомпаній Німеччини і низки інших європейських країн, що беруть участь в будівництві трубопроводу "Північний потік-2".
 
Про це повідомляє "Радіо Свобода з з посиланням на видання "Foreign Policy".
 
Білий дім розглядає й інші шляхи блокування проекту "Північний потік-2", але більшість ключових фігур в адміністрації схиляються до санкційного сценарію. Аналогічні настрої переважають і в Конгресі США.
 
У Вашингтоні і багатьох східноєвропейських столицях висловлюють побоювання, що "Північний потік-2", який повинен вдвічі збільшити прямі поставки газу з Росії до Німеччини, ще більше посилить залежність Західної Європи від російських енергоресурсів.
 
Візит до Вашингтона міністра закордонних справ Німеччини Гайко Мааса, що відбувся минулого тижня, проходив в обстановці гострих суперечок з приводу підвищення американських мит на європейські сталь і алюміній, виходу США з ядерної угоди з Іраном і проекту "Північний потік-2".
 
Нагадаємо, Трубопровід "Північний потік-2" (Nord Stream-2) планують прокласти по дну Балтики і прокачувати ним природний газ з Росії в Західну Європу в обхід України та Польщі. Проект має розширити здатності вже збудованого першого "Північного потоку".
США готують санкції проти компаній-учасниць "Північного потоку-2"

Новини по темі