Мобільний додаток

Міхеїла Саакашвілі депортували до Польщі

12.02.2018 р., 18:52

Помічник голови Держприкордонслужби - речник ДПСУ Олег Слободян повідомив, що лідера партії "Рух нових сил" Міхеїла Саакашвілі видворили до Польщі.

Про це він написав у Facebook.

"Сьогодні, 12 лютого, військовослужбовці Держприкордонслужби спільно з представниками Міграційної служби та Національної поліції довели до Міхеїла Саакашвілі рішення компетентного органу про його повернення до країни попереднього перебування. У відповідності до наведених нижче судових рішень дана особа перебувала на території України незаконно, а тому із дотриманням усіх юридичних формальностей була повернута до країни, звідки прибула, порушуючи вітчизняне законодавство", - написав речник.

Він додав, що під час виконання процедури затримання на представників правоохоронних органів накинулися невідомі із оточення Саакашвілі. Прикордонники змушені були захищатися та застосували "силову підтримку".

Згодом стало відомо, що лідера партії "Рух нових сил" Міхеїла Саакашвілі прийняли на території Польщі.

Про це повідомляє "Радіо Свобода" з посиланням на польську прикордонну службу.

"Прикордонна служба інформує, що 12 лютого пан Міхеїл Саакашвілі прийнятий на території Польщі. Підставою для ухвалення рішення була заява про реадмісію, подана Державною міграційною службою України до головнокомандувача Прикордонної служби. Беручи до уваги той факт, що Саакашвілі є чоловіком громадянина держави-члена Європейського Союзу, запит української сторони був розглянутий позитивно", - заявили у прикордонній службі Польщі.

За словами екс-заступника генпрокурора Давида Сакварелідзе, Саакашвілі подзвонив і повідомив, що перебуває у Варшаві.

Нагадаємо, 22 вересня 2017 року Мостиський суд Львівської області визнав Саакашвілі винним у незаконному перетині кордону України.

З січня 2018 року Окружний адміністративний суд Києва відмовив Саакашвілі у позовних вимогах до Державної міграційної служби у визнанні його біженцем.

6 лютого Окружний адмінсуд суд Києва повторно не задовольнив скаргу Саакашвілі на рішення Міграційної служби про відмову в оформленні документів про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту.

Міхеїла Саакашвілі депортували до Польщі

Новини по темі