Україна здобула ще три медалі на Всесвітніх іграх

Українські спортсмени здобули ще три золоті і одну срібну медалі на спортивних Всесвітніх іграх, змагання яких завершилися в польському Вроцлаві. Всі - у тайському боксі.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Нагадаємо, першу медаль без бою отримав важковаговик Олег Приймачов (категорія 91 кг), бо його суперник із Польщі у фіналі відмовився від бою. Іще одним чемпіоном став Ігор Любченко (категорія 63,5 кг) – він "не залишив жодного шансу" суперникові з Ірану. А Сергій Куляба (категорія 67 кг), переміг суперника з Росії у "фантастичному фінальному поєдинку" і теж став чемпіоном.

Крім того, Василь Сорокін здобув срібну медаль у категорії 75 кг, поступившись білоруському суперникові з мінімальною різницею в одне очко.

Таким чином Україна має 10 золотих, 7 срібних і 8 бронзових медалей і обійняла п’яте місце в неофіційному командному заліку.