Мобільний додаток

В України і Росії - різне бачення виконання Мінських угод

23.02.2016 р., 20:15

Українське бачення виконання Мінських угод - це шлях від деескалації до стабілізації ситуації на Донбасі, а російське - намагання інтегрувати в Україну Донбас для дестабілізації ситуації в країні.

Про це заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін за підсумками сьогоднішньої зустрічі у Києві з німецьким та французьким колегами - Франком-Вальтером Штайнмайєром та Жан-Марком Еро.

Глава зовнішньополітичного відомства Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр наголосив, що ситуація з безпекою на Сході України не може виправдовувати бездіяльність у виконанні інших пунктів Мінських угод.

Водночас на суттєвий поступ у врегулюванні ситуації на Донбасі розраховують міністри закордонних справ Німеччини і Франції під час переговорів глав зовнішньополітичних відомств "нормандської четвірки", запланованих на 3 березня в Парижі.

А завтрашня зустріч Тристоронньої контактної групи у Мінську має стати важливим етапом підготовки до цих перемовин. Як обов'язкову передумову в подоланні конфлікту Франк-Вальтер Штайнмаєр і Жан-Марк Еро називають беззастережне виконання сторонами Мінських угод.

Новини по темі