Виклик для всієї реп-сцени: Problema видала сингл "99"

Виклик для всієї реп-сцени: Problema видала сингл "99"

Львівська реперка Problema видала сингл "99". Починаючи з виконання каверів, Problema стикнулася з негативними відгуками від колег, які звинувачували її у копіюванні. Це стало для неї поштовхом до створення власної авторської пісні, де вона відверто висловила свої емоції.

0:00 0:00
10
1x

Фото: Пресслужба реперки Problema

"Свій шлях у музиці я почала із виконання каверів і це не дуже сподобалось багатьом нашим колегам по цеху. Саме тоді я вперше зіштовхнулась з порцією негативу в свою сторону, основною претензією було те, що я нібито не можу сама нічого нового придумати, а вмію лиш копіювати. Для мене це стало сильним поштовхом до створення саме авторської пісні, в якій я дала волю своїм емоціям і дозволила собі дати відсіч тим хто цькував і принижував мене у соцмережах. Пісня "99" — це такий собі виклик для усієї реп-сцени, в якому я не нав'язливо натякаю на те, що в Україні існує конкурентоспроможний жіночий реп", — розповіла реперка Problema в ефірі шоу "Селекція" на Радіо Промінь.

Щоб не пропускати кращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст шоу українських премʼєр "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон новий епізод програми.