"Живи, кохай, співай": нове звучання від GannaBaby з історією трансформації

"Живи, кохай, співай": нове звучання від GannaBaby з історією трансформації

Гурт GannaBaby випустив оновлену версію своєї популярної пісні "Живи, кохай, співай", яка вже звучала на концертах по всій Україні та стала особливою для багатьох шанувальників. Пісня, яка колись дебютувала як "Заспівай", пройшла крізь значні зміни: від аранжування до тексту, набуваючи нового глибшого змісту.

0:00 0:00
10
1x

Фото: Пресслужба GannaBaby

"У пісні  "Живи, кохай, співай" досить цікава історія. Написана вона була дуже давно і вже звучала в багатьох містах України на наших концертах. Ми навіть відкривали цією піснею наш виступ на ГогольФесті в Маріуполі у 2018 році. Авжеж тоді вона звучала зовсім інакше, ніж зараз. У пісні впродовж часу повністю змінилося аранжування, трохи змінився текст, змінилися сенси і навіть змінилася назва. Тоді ми називали її просто – "Заспівай". Якою стала пісня зараз? "Живи, кохай, співай" – це пісня-бажання зануритися в світ людини, якій ця пісня заспівана, пізнати її глибше, відчути її кохання, почути, почути пісню її душі. Слухайте пісню "Живи, кохай, співай" на Радіо Промінь та на всіх музичних платформах, а також чекайте від нас нових пісень. Ми дуже активно працюємо над новим альбом. Нова українська музика від GannaBaby вже зовсім скоро", — розповіла вокалістка гурту GannaBaby Ганна Нелуп в ефірі Радіо Промінь.

Нагадаємо, у березні GannaBaby видали повноформатний альбом "НРА".

Також читайте інтервʼю GannaBaby: "Найкращий трек завжди залишається ненаписаним".

Щоб не пропускати кращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст шоу українських премʼєр "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон новий епізод програми.