badactress видала дебютний мініальбом Villain Era

badactress видала дебютний мініальбом Villain Era

badactress видала дебютний мініальбом Villain Era. До його продюсування долучився репер Krechet. Альбом розповідає про період життя людини, коли вона перестає бути зручною для навколишніх і починає жити для себе.

0:00 0:00
10
1x

Фото: Пресслужба badactress

"Нещодавно в мене вийшов мій дебютний EP під назвою Villain Era, тобто ера злодія. Це термін з англомовного середовища, що означає період твого життя, коли після певного переломного моменту ти перестаєш бути добрим, зручним для усіх навколо і починаєш жити для себе, своїх бажань і потреб. Перша пісня мініальбому, що має ту ж саму назву, що і EP, порине вас у сам концепт, його атмосферу, а з наступними трьома розкриваються основні тематики. Кожна з пісень розповідає про конкретну гостру соціальну проблему, яка зачепила особисто мене через метафори, аналогії та сатиру над казковими героями. Доволі довго ми все не могли доробити цей EP, але нарешті він є, і я дійсно пишаюся ним. Що далі? Я б не проти знати, що буде завтра. Далі буде більше музики, творчості, можливостей. А поки що я живу тут і зараз", — розповіла badactress в ефірі шоу "Селекція" на Радіо Промінь.

Щоб не пропускати кращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст шоу нової української музики "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон свіжий епізод програми.