Переглянути у мобiльнiй версiї
Українське радіо

Euroradio2see

22 липня 2017 року о 22.00 за київським часом відбудеться трансляція першого конкурсу Євробачення для хорових колективів, в якому 9 європейських хорів змагатимуться за титул "Хор року"!

Конкурс стане кульмінацією  Європейських хорових ігор, що ціми днями зібрали у Ризі (Латвія) понад 150 аматорських хорових колективів.

 

 

EURORADIO2SEE / Побачити Єврорадіо/ – це веб-платформа, створена у 2013 році Європейською мовною спілкою. Цей онлайн-ресурс призначений допомагати членам ЄМС у створенні першокласних «живих» відео вебкастів у різних музичних жанрах – класика, поп, рок, джаз, ворлд та фольк.


Також пропонуємо вашій увазі запис концерту Стінга, який відбувся 12 листопада 2016 року в легендарному паризькому театрі «Батаклан», за рік після терористичної атаки. Цим концертом театр відновив свою діяльність після трагічних подій.

Раніше, у 2016 році, Українське радіо пропонувало долучитися до прямої веб-трансляції Церемонії відкриття фольклорного фестивалю у м.Вільянді (Естонія), а також найбільшого музичного фестивалю Італії, присвяченого фольклору -  «La Notte della Taranta» (м.Саленто).

А на початку 2017 року можна було слідкувати онлайн за церемонією відкриття концертної зали Elbphilharmonie  у Гамбурзі та подивитись урочистий концерт за участю Симфонічного оркестру та хору Північнонімецького радіо (NDR) під орудою Томаса Хенгельброка.

30 квітня, з нагоди святкування Міжнародного дня джазу, наша веб-сторінка надала можливість переглянути пряму трансляцію концерту з Праги.

 26 травня - святковий концерт у м.Таорміна (Італія) на території античного грецького театру з нагоди відкриття саміту Великої cімки.