Переглянути у мобiльнiй версiї
Українське радіо

Euroradio2see

З нагоди відкриття саміту Великої cімки 26 травня 2017 о 20.00 італійська RAI та платформа Euroradio2See пропонують приєднатися до перегляду концерту, який відбудеться в м.Таорміна (Італія) на території античного грецького театру.  
 

Виконавець – Scala Fіlarmonica, диригент – Мюнг-Вун Чунг. У програмі концерту – фрагменти італійських опер, а саме «Мадам Баттерфляй» (Дж.Пуччіні), «Італійка в Алжирі» (Дж.Россіні), «Травіата» (Дж.Верді), «Сила долі» (Дж.Верді), «Сільська честь» (П.Масканьї).

 

 

EURORADIO2SEE / Побачити Єврорадіо/це веб-платформа, створена у 2013 році Європейською мовною спілкою. Цей онлайн-ресурс призначений допомагати членам ЄМС у створенні першокласних «живих» відео вебкастів у різних музичних жанрах – класика, поп, рок, джаз, ворлд та фольк.

 

Також пропонуємо вашій увазі запис концерту Стінга, який відбувся 12 листопада 2016 року в легендарному паризькому театрі «Батаклан», за рік після терористичної атаки. Цим концертом театр відновив свою діяльність після трагічних подій.

 

Раніше, у 2016 році, Українське радіо пропонувало долучитися до прямої веб-трансляції Церемонії відкриття фольклорного фестивалю у м.Вільянді (Естонія), а також найбільшого музичного фестивалю Італії, присвяченого фольклору -  «La Notte della Taranta» (м.Саленто).
А на початку 2017 року можна було слідкувати онлайн за церемонією відкриття концертної зали Elbphilharmonie  у Гамбурзі та подивитись урочистий концерт за участю Симфонічного оркестру та хору Північнонімецького радіо (NDR) під орудою Томаса Хенгельброка. 
 
30 квітня, з нагоди святкування Міжнародного дня джазу, наша веб-сторінка надала можливість переглянути пряму трансляцію концерту з Праги.