Переглянути у мобiльнiй версiї
Українське радіо

Старшокласник

Старшокласник

Передача для школярів старшого віку. Звучить на Першому каналі щовівторка та щоп'ятниці о 16.35.

“Старшокласник” існує в ефірі 1 програми Українського радіо майже 50 років. Ця програма “старожил”,  з хорошими традиціями і  чітко сформованою віковою аудиторією: підлітки, юнацтво, молодь. Хоч і серед старшого покоління у “Старшокласника” є  багато прихильників.   Разом з програмою виросли десятки  поколінь  слухачів. Колись його слухали батьки, тепер – їхні діти. Змінюються ведучі, змінюється сама програма. Однак кращі традиції, як і назва передачі,  залишаються...

Чим приваблює увагу радіожурнал сучасних старшокласників? Гострою і актуальністю проблем, які порушує, вмінням бути у центрі подій життя юнацтва, різноманітністю рубрик і конкурсів.  Головні учасники програми – старшокласники . Вони  обговорюють усі проблеми, які їх хвилюють, діляться досвідом,  успіхами, сперечаються, сумніваються... Часто дають поради кваліфіковані  фахівці: лікарі, психологи, юристи, соціальні працівники.

Одна із давніх традицій радіожурналу – підтримка юних талантів.

Наступні передачі

  • 21.08.2017 16:10:03
    - Перший канал
    Ведучі:
    • Вернигоренко О.

    Про різні види відпочинку і чи вміємо ми правильно відпочивати. Беруть участь: психолог Ольга Вержиківська, тренер з карате Сергій Опенько та ін.

Минулі передачі