Переглянути у мобiльнiй версiї
Українське радіо

Блок "На хвилі стилю" і "Старшокласник"

Блок "На хвилі стилю" і "Старшокласник"

Програма "На хвилі стилю" розповідає про актуальні модні тенденції та українську моду в світі.  Ви почуєте інтерв’ю з українськими дизайнерами та дізнаєтеся про те,  що люблять одягати українські музиканти. Слухайте "На хвилі стилю"у третю п'ятницю місяця о 16.10.

Веде програму Марія Вовчок

________________________________________

 “Старшокласник” існує в ефірі 1 програми Українського радіо майже 50 років. Ця програма “старожил”,  з хорошими традиціями і  чітко сформованою віковою аудиторією: підлітки, юнацтво, молодь. Хоч і серед старшого покоління у “Старшокласника” є  багато прихильників.   Разом з програмою виросли десятки  поколінь  слухачів. Колись його слухали батьки, тепер – їхні діти. Змінюються ведучі, змінюється сама програма. Однак кращі традиції, як і назва передачі,  залишаються...

Чим приваблює увагу радіожурнал сучасних старшокласників? Гострою актуальністю проблем, які порушує, вмінням бути у центрі подій життя юнацтва, різноманітністю рубрик і конкурсів.  Головні учасники програми – старшокласники . Вони  обговорюють усі проблеми, які їх хвилюють, діляться досвідом,  успіхами, сперечаються, сумніваються... Часто дають поради кваліфіковані  фахівці: лікарі, психологи, юристи, соціальні працівники.

Одна із давніх традицій радіожурналу – підтримка юних талантів.

Слухайте "Старшокласник" на Першому каналі щовівторка та щоп'ятниці о 16.35.

Минулі передачі

  • 23.06.2017 16:10:03
    - Перший канал
    Ведучі:

    Про свою справу розповідає дизайнер Сергій Черкас. Який стиль одягу любить співачка Соня Кей.

    "Будь тією зміною, яку хочеш бачити у світі" - це не лише гасло Пласту на 2016-2018 роки, а й мотивація для кожного змінити себе і свою країну. Беруть участь: прес-секретар Київського Пласту Анастасія Ковальська та пластун В'ячеслав Фетісов.