Переглянути у мобiльнiй версiї
Українське радіо

Кінопростір

«Кінопростір» – це щотижневий огляд подій  українського кіно.

Докладно розповідаємо про нові фільми та забуті кіношедеври, молодих кінематографістів та досвідчених майстрів, про фестивалі та ювілеї, прем’єри та презентації, про кіно ігрове та документальне, дитяче та доросле, про кінобувальщини та кіночутки.

Про кіно та кіномитців з-за меж України згадуємо також, якщо вони пов’язані з Україною. 

Про все світове кіно можна дізнатися будь-де, а про українське – лише у програмі «Кінопростір».

Програма виходить щонеділі о 15.12

Минулі передачі

  • 25.06.2017 15:11:12
    - Промінь

    "Кінопростір" - це щотижневий огляд подій українського кіно. Докладно розповідаємо про нові фільми та забуті кіношедеври, молодих кінематографістів та досвідчених майстрів, про фестивалі та ювілеї, прем'єри та презентації, про кіно ігрове та документальне, дитяче та доросле, про кінобувальщини та кіночутки. Про кіно та кіномитців з-за меж України згадуємо також, якщо вони пов'язані з Україною. Про все світове кіно можна дізнатися будь-де, а про українське - лише у програмі "Кінопростір".

  • 18.06.2017 15:11:12
    - Промінь

    Які теми обирає сучасне українське кіно? Ви здивуєтесь - кінематографісти шукають сучасні оптимістичні сюжети, але не забувають і про нашу історію та класику, але подають її несподівано. Про тематику сучасного телевізійного кіно і про власну теорію соціального оптимізму говоритиме відома сценаристка і продюсерка Тетяна Гнєдаш, а про свій новий проект повнометражного пригодницького фільму розкаже режисер Костянтин Коновалов. Найцікавіше, що головним героєм фільму буде молода людина, ім"я якої відоме кожному українцеві та всьому світу - стрічка розповідатиме про початок режисерської кар"єри у 20-х роках в Одесі Олександра Петровича Довженка.