Переглянути у мобiльнiй версiї
Українське радіо

Азбука реальності

Приєднуйтесь, будемо разом розширювати знання про вже давно відоме і знайомитися з новими реаліями, які активно використовують або створюють інші люди

Наступні передачі

 • 29.05.2017 15:11:14
  - Промінь

  Професію, яку дослідить Азбука реальності в понеділок, сприймають по різному. Одні кажуть, що це рятівник у наш час забрудненого довкілля й безлічі недуг. Інше, що це - шахрайство. Мова про гомеопатію. Розумну середину наші слухачі зможуть знайти для себе самі. Допоможе розібратись в нюансах гомеопатії професіонал цієї справи і науки Вєроніка Князєва, лікар-гомеопат.

Минулі передачі

 • 26.05.2017 15:11:14
  - Промінь
  Ведучі:

  У програмі «Азбука реальності. Винаходи» говоритимемо про матеріал, винайдений століття тому і який став невід’ємною частиною сучасного життя. Він використовується всюди і разом з тим створює загрозу життю на планеті. Це, звичайно поліетилен. Як не відмовитися від його використання і нейтралізувати його негативний вплив на довкілля? Гість студії : Заступник диектора з наукової  роботи Інституту хімії високомолекулярних сполук НАНУ Володимир Мишак

 • 25.05.2017 15:11:14
  - Промінь
  Ведучі:

  Черговий випуск програми «Азбука реальності. Технології» буде присвячено біотехнологіям. Розповімо про дивовижні речі, які можуть робити українські фахівці. Революційні клітинні технології, які спричинюють відновлення кісток і тканин після механічних та вогнепальних поранень - це те, що дає шанс багатьом пораненим бійцям повноцінно жити.

  Проект «Біотех-реабілітація поранених» втілює в життя Всеукраїнський центр волонтерів People's Project. Його керівник Максим Рябоконь буде в студії радіо «Промінь» о 15.10. Слухайте, телефонуйте.  

 • 24.05.2017 15:11:14
  - Промінь

  Творчий і подружній дует - заслужена артистка Украіни Жанна Боднарук та композитор, співак і аранжувальника Анатолій Карпенко розкажуть про свої враження від поїздки на передову. Виступи перед військовими там - особлива відповідальність. Отож, про радість і біль, покладені на музику, в програмі Азбука реальності.

 • 23.05.2017 15:11:12
  - Промінь

  Чому ми бачимо сни? Чи варто розмірковувати над ними, шукати сенс побаченого? Про сновидіння поговоримо з психологом психоаналітичного напрямку Андрієм Бердником.

 • 22.05.2017 15:11:14
  - Промінь

  Майже 70 відсотків садів України потребують розкорчування і перезакладки саджанцями інтенсивних сортів.Займається цим садівник-агроном інтенсивних плодових садів. Про особливості й перспективи цієї професії розкаже Валентина Лановенко, один із таких профі. В своїх родинних садах вона вирощує саджанці інтенсивних сортів яблунь, груш, горіхів. Приєднуйтесь до розмови

 • 19.05.2017 15:11:14
  - Промінь
  Ведучі:

  Вільно поспілкуватися зі справжніми науковцями, побачити цікаві досліди та демонстрації, класні розробки у справжніх Інститутах, лабораторіях, ботанічних садах у Дні науки в різних містах України можуть всі бажаючі. Буде цікаво, кажуть ініціатори – молоді науковці. Чим приваблюють молодь Дні науки, говоритимемо з головою Ради молодих вчених Відділення загальної біології НАН України, науковим співробітником Інституту зоології імені І.І. Шмальгаузена Наталею Атамась.

 • 18.05.2017 15:11:14
  - Промінь
  Ведучі:

  Приєднуйтесь, будемо разом розширювати знання про вже давно відоме і знайомитися з новими реаліями, які активно використовують або створюють інші люди

 • 17.05.2017 15:11:14
  - Промінь

  Кажуть, що напис на дверях "Виходу немає" здатен викликати в певних людей не лише суїцидальні думки, а й дії. Посттравматичний синдром - виходу немає чи він все-таки є, й потрібен провідник, аби його знайти. Будемо розбиратися. Гість - Тетяна Руденко, психолог, засновниця ГО "Психологічна підтримка та реабілітація "Вільний вибір", психолог проекту Без Броні: спільна база допомоги ветеранам АТО.

 • 16.05.2017 15:11:12
  - Промінь

  У кожної людини свій Еверест, проте є серед нас ті, хто дійсно зміг дістатися найвищої точки світу. Про шлях до мрії поговоримо з дівчиною, яка підкорила Еверест Тетяною Яловчак.

 • 15.05.2017 15:11:14
  - Промінь

  В середині травня, а точніше у вихідні другого тижня, щороку відзначають міжнародний день перелітніх птахів. Інформацію про них збирають орнітологи Національних центрів кільцювання птахів різних країн через які ті летять.У нас в Україні такий Центр очолює Анатолій Полуда. Саме він буде гостем Азбуки реальності й розповість, як орнітологи спостерігають за птахами та кільцюють їх.