Переглянути у мобiльнiй версiї
Чорнобиль

Азбука реальності

Приєднуйтесь, будемо разом розширювати знання про вже давно відоме і знайомитися з новими реаліями, які активно використовують або створюють інші люди

Наступні передачі

 • 27.04.2017 15:11:14
  - Промінь
  Ведучі:

  У випуску йтиметься про особливості застосування принципів органічного землеробства на городі. Своїм досвідом вирощування городніх культур поділиться поділиться голова івано-франківського Клубу природного землеробства і здорового способу життя "Земледар" Оксана Соколан

Минулі передачі

 • 26.04.2017 15:11:14
  - Промінь

  Народний герой України - недержавна нагорода, найвища відзнака за героїзм та мужність скромним героям цієї війни. Один із них - колишній фельдшер Вадим Свириденко - майбутній учасник міжнародних ігор Нескорених у Канаді. Разом із ним прийде член нагородної ради ордену Народний герой, журналіст Віолетта Кіртока.

 • 25.04.2017 15:11:12
  - Промінь

  Сьогодні поговоримо про декрет. З чоловічої точки зору. Про декрет, у який може піти чоловік. До студії завітає саме така людина - письменник і журналіст, автор книги "Тато в декреті" Артем Чапай.

 • 24.04.2017 15:11:14
  - Промінь

  Однією з помітних культурних подій Великодніх свят стало циркове шоу-мюзикл "Христос Воскрес повернення в Едем". Це феєричне поєднання незмінної історії з найсучаснішими елементами шоу. Повітряні акробати, хореографічні постановки, вогняне й навіть водяне шоу. Сценанарій мюзиклу написала й поставила його як режисер Наталія Вальда-Прохорова. Із нею слухачі "Променя" зустрінуться в понеділок, 24 квітня о 15.10. Зясуємо особливості професії режисера мюзиклів та як формується українська школа мюзиклу, яку нашу класику варто зіграти й хто диктує моду шоу-вистав .

 • 21.04.2017 15:11:14
  - Промінь
  Ведучі:

  Їх називають очима війни. Безпілотники, дрони допомагають здійснювати розвідку на території ворога та оцінювати ситуацію навколо власних позицій, Застосування цих керованих з землі літальних апаратів допомагає рятувати життя бійців. А ще безпілотники стають незаміннмими у мирному житті. Про цікаве і, навіть, несподіване використання безпілотників говоритимемо у програмі "Азбука реальності. Винаходи" о 15.11.

 • 20.04.2017 15:11:14
  - Промінь
  Ведучі:

  Чого варті технології проти природної краси? Що красиво, що - потворно? Де критерії і хто визначає, яким має бути еталон? Це все - не про людську красу, а про флору. Нові сорти рослин, як їх виводять. Чи можна "технологічно" вдосконалити природу? Про це і про багато іншого в розмові зі співробітниками Національного ботанічного саду імені Миколи Гришка НАН України.

 • 19.04.2017 15:11:14
  - Промінь

  В Україні в ДТП  гине дуже багато молоді та дітей.  Тому ми вирішили поговорити сьогодні про нашу поведінку на дорозі, про безпеку дітей на вулицях міст і сіл. Моя співрозмовниця - голова громадської організації Трефік Челенж Ольга Дробишева.

 • 18.04.2017 15:11:12
  - Промінь

  Чи чуєте ви, як вас кличуть до себе в гості міста чи навіть країни? Якщо прислухатися до свого внутрішнього "Я" і відправитися у подорож, можна отримати набагато більше, ніж у поїздці "за компанію". Про поклик душі та місця сили поговоримо з психологом та мандрівницею Оленою Данько, яка нещодавно повернулася з Перу.

 • 17.04.2017 15:11:14
  - Промінь

  Професія діджей для багатьох не серйозна - нічні клуби й порожні балачки. Як же насправді працюють діджеї, як ними стають та заробляють? Про все це й більше розповість Азбука реальності.

 • 14.04.2017 15:11:14
  - Промінь
  Ведучі:

  Про розробку функціональних продуктів, які дозволяють оптимізувати харчування армії по-сучасному, і не лише армії, а й тих, хто перебуває у екстремальних умовах, розповість автор розробки, старший науковий співробітник Інституту технічної теплофізики , доктор технічних наук Жанна Петрова.

 • 13.04.2017 15:11:14
  - Промінь
  Ведучі:

  "Бойові плавці", "водолази", "акватлон" - ці слова не раз звучатимуть упродовж нашого ефіру. Бо йтиметься про другий етап проекту "Школа військових водолазів". Що це й навіщо- на третьому році війни? Як і до чого їх готують? Про деталі дізнаємось від інструктора Костянтина Миргородського та Максима Рябоконя, керівника Всеукраїнського центру волонтерів People"s Project.