Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Батьківські години

Здоров’я малюків, виховання та питання, які стосуються основи гармонійного розвитку, розглядають фахівці.
Також до студії запрошують відомих людей, які готові поділитися батьківським досвідом.

Програма звучить в ефірі  кожної суботи, початок  о 9.15

Минулі передачі

 • 21.10.2017 11:08:00
  - Промінь
  Ведучі:

  На Годину музики до студії Батьківських завітає молода та чарівна пані, яка з дитинства мріє бути співачкою. Вікторія Хмельницька, радіо ведуча, її голосом говорять закордонні та українські актори, бо вона займається озвучуванням фільмів, вона мама двох синів і кохана дружина.

 • 21.10.2017 10:08:00
  - Промінь
  Ведучі:
  Якщо дитина кашляє, хвилюється вся родина. Кашель здатен знесилити, як немовля так і підлітка. Щоб вилікувати кашель, потрібно з’ясувати причини його виникнення, а іноді це буває не просто. У Годині здоров’я говоримо про кашель у дітей, зясуємо причини виникнення, дізнаємося які види кашлю бувають там чим його лікувати. Консультуватиме, Лікар інфекціоніст вищої категорії Людмила Олександрівна Палатна
 • 21.10.2017 09:08:00
  - Промінь
  Ведучі:

  Ще 20 років тому, таких дітей з раннього віку намагалися перенавчати, бо вважалося що їм буде важко в дорослому житті. На радість, зараз відійшли від таких методів і не бачать проблем в тому, що дитина пише лівою рукою. Цієї суботи у Годині виховання поговоримо про дітей - шульг, дізнаємося в чому їх особливість та чому кількість тих хто все робить лівою, збільшується. Консультуватиме, Яніна Омельченко, провідний науковий співробітник Інституту психології ім..Костюка.

 • 14.10.2017 11:08:00
  - Промінь
  Ведучі:

  Година здоров"я - буде дуже практичною. Поговоримо про сезонні віруси, які вже атакують українців. Як їм протистояти? І як підготуватись до епідемії грипу, яка теж не за горами? Проконсультує лікар-педіатр Тетяна Рибакова.

 • 14.10.2017 10:08:00
  - Промінь
  Ведучі:

  "Кожен Ленін, що впав, наближає нас до Парижа", - каже українська поетка і перекладачка Олеся Мамчич. Разом із чоловіком, активістом Автомайдану Олександром Кравцовим, вони виховують двох доньок. Хоча саме слово "виховання" не люблять у цій сім"ї. Чому? Олеся Мамчич розповість.

 • 14.10.2017 09:08:00
  - Промінь
  Ведучі:

  Патріотичне виховання у школі - спроба сформувати свідомих громадян чи & профанація? Чи можна в дитині закласти патріотизм і як це правильно робити в сучасному світі? Погляд історика і коментар психолога у "Батьківських годинах".