Переглянути у мобiльнiй версiї
Українське радіо

В’ячеслав Козак

В’ячеслав Козак

Народився 3 лютого 1963 року  на Хмельниччині

Закінчив Київський  державний університет ім. Т. Г. Шевченка  (1980 – 1985 рр) , за спеціальністю радіожурналістика .

Після закінчення  університету (1985)  отримав направлення  на роботу до Запорізької облтелерадіокомпанії. Проте, на початку вересня того ж року був призваний на військову службу в якості командира танкового взводу 25-ї Чапаєвської дивізії (м. Лубни Полтавська обл.) (1985 – 1987). Учасник ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

Після  демобілізації  (1987 р.) працював редактором молодіжних програм Запорізького обласного радіо.  На Українському радіо з   лютого  1989 року . Один  із ведучих   програм  -  « На теми дня», «Діловий канал», «Політична студія», «Відкрита студія» , «Дім. Сад. Город», «Зі щоденника реформ», «Тема дня». Започатковував на Українському  радіо  програму «Наша Армія».  Двічі стажувався у США. На запрошення американського  уряду  знайомився  з  роботою   міністерства  сільського господарства  цієї країни і досвідом господарювання  фермерів.  Також  прослухав курс лекцій  «Свобода слова в демократичному  суспільстві» в Джексонському університеті (штат Міссісіпі)  і захистив  відповідну  роботу.  

Улюблені теми - Голодомор , життя  і боротьба за свої права учасників  ліквідації аварії  на ЧАЕС, звичаї і традиції українського народу, запровадження  новітніх технологій в сільському господарстві,  чому українські селяни  головний донор української  економіки , проблеми господарювання   дрібних товаровиробників ,  соціальні проблеми в сільській місцевості, чому сьогодні зникають села  з карти  України ?

Автомобілі.  Старожитності. Подорожі Україною і за кордоном.

Радіостанція  «Колос»

Slavko2006@ukr.net