Переглянути у мобiльнiй версiї
Українське радіо

Лана Вєтрова

Лана Вєтрова

Закінчила факультет журналістики КНУ ім..Т.Шевченка.

На радіо працює з 1989 року.
Вела програми «Чумацький шлях», «Ранок» та «Точка зору».

Захоплюється стрільбою з вогнепальної зброї (але тільки по мішенях), парапланами, дельтапланами, парашутним спортом, квадрациклами, перегонами на баггі, картингом, реппелінгом, банджі-джампінгом, зорбінгом, дайвінгом, серфінгом, виндсерфінгом, кайтінгом, гірськіми лижами, сноубордом, яхтінгом (кваліфікація - яхтовий стерновий). Серед нових проектів – перехід на яхті через Атлантичний океан.

Минулі передачі

 • 17.08.2017 12:11:00
  - Промінь
  Ведучі:

  Восени очікується нова хвиля підвищення тарифів. Cоціальні й економічні наслідки підвищення комунальних тарифів. Гість програми: співзасновник порталу "Київ і Власть" Антон Подлуцький.

 • 10.08.2017 12:11:00
  - Промінь
  Ведучі:

  В Україні посилили адміністративну та кримінальну відповідальність за жорстоке поводження з тваринами, їх мордування, вбивства, нацькування тварин одна на одну, а також пропаганду цього у суспільстві. Гість програми: відомий блогер, засновник зоозахисної ініціативи UAnimals, громадський активіст Олександр Тодорчук.

 • 03.08.2017 12:11:00
  - Промінь
  Ведучі:

  Мажори і ДТП: хто відповість? Україна може претендувати на звання країни з найгуманнішим судом в світі для "мажорів-вбивць". Про таке ганебне явище, як безкарність мажорів за злочини за кермом ми будемо говорити з моєю колегою журналісткою програми "Сьогодні" Аллою Чиж.

 • 27.07.2017 12:11:00
  - Промінь
  Ведучі:

  Міфи і правда про сезонні овочі і фрукти. Журналісти проводять своє дослідження якості овочів та фруктів, які продаються на ринках столиці. Гість програми: автор сюжету на цю тему, журналістка телеканалу "112 Україна" Людмила Кліндухова.

 • 20.07.2017 12:11:00
  - Промінь
  Ведучі:

  Туристичний сезон у Криму: сподівання і реальність. Про це ми будемо говорити з журналісткою Громадського радіо, переселенкою з Криму Вікторією Єрмолаєвою.

 • 06.07.2017 12:11:00
  - Промінь
  Ведучі:

  Яку шкоду можуть завдати дитині комерційні кастинги на творчих конкурсах? Як вберегти дитину від психологічних травм під час участі в творчих конкурсах? Про шляхи розвитку дитячої творчості, головні цінності відомих українців та їх родинні принципи розповідає автор соціального і культурного проекту "Країна розпочинається з родини", головний редактор Видання Ukrainian people Тетяна Петракова.

 • 29.06.2017 12:11:00
  - Промінь
  Ведучі:

  Наслідки кібератаки в Україні. Чому держава виявилася такою вразливою до подібних загроз? Чи можна уникнути повторення ситуації? Безпека і інформаційному просторі. Гість програми: шеф-редактор інтернет-видання "Безпека і закон", експерт з інформаційної безпеки Сергій Нестеренко.

 • 22.06.2017 12:11:00
  - Промінь
  Ведучі:

  Як виглядає соціальна журналістика в Україні? Чому соціальна журналістика перестала посідати основне місце в інформаційному просторі? Особливості написання матеріалів на соціальну тематику. Практика провокаційних деталей і вимивання суті журналістського матеріалу на соціальну тематику призвели до спотворення суті проблеми. Автор дослідження і статті на цю тему, яке має назву "Про людей, але не для людей", журналіст, випускниця міжнародної Академії Зменшення Шкоди, організованої за сприяння Альянсу громадського здоров"я Олександра Горчинська в гостях студії програми "Радіопрес".