Переглянути у мобiльнiй версiї
Українське радіо

Лана Вєтрова

Лана Вєтрова

Закінчила факультет журналістики КНУ ім..Т.Шевченка.

На радіо працює з 1989 року.
Вела програми «Чумацький шлях», «Ранок» та «Точка зору».

Захоплюється стрільбою з вогнепальної зброї (але тільки по мішенях), парапланами, дельтапланами, парашутним спортом, квадрациклами, перегонами на баггі, картингом, реппелінгом, банджі-джампінгом, зорбінгом, дайвінгом, серфінгом, виндсерфінгом, кайтінгом, гірськіми лижами, сноубордом, яхтінгом (кваліфікація - яхтовий стерновий). Серед нових проектів – перехід на яхті через Атлантичний океан.

Минулі передачі

 • 22.06.2017 12:11:00
  - Промінь
  Ведучі:

  Як виглядає соціальна журналістика в Україні? Чому соціальна журналістика перестала посідати основне місце в інформаційному просторі? Особливості написання матеріалів на соціальну тематику. Практика провокаційних деталей і вимивання суті журналістського матеріалу на соціальну тематику призвели до спотворення суті проблеми. Автор дослідження і статті на цю тему, яке має назву "Про людей, але не для людей", журналіст, випускниця міжнародної Академії Зменшення Шкоди, організованої за сприяння Альянсу громадського здоров"я Олександра Горчинська в гостях студії програми "Радіопрес".

 • 15.06.2017 12:11:00
  - Промінь
  Ведучі:

  Відкладати життя "на потім" - одна з найбільших життєвих помилок, на які здатна людина. Автор дослідження і статті на цю тему, яке має назву "Криза ідентичності", журналіст, психолог Ольга Соломка в гостях студії програми "Радіопрес"

 • 08.06.2017 12:11:00
  - Промінь
  Ведучі:

  Сьогодні відбудеться суд над матір"ю, що на 11 днів залишила своїх маленьких дітей зачинених у квартирі, у результаті чого один малюк помер голодною смертю. Журналісти, які стежать за перебігом подій, протестують проти закритого слухання справи. Гість: журналістка, телеведуча програми "Ангели надії" на телеканалі "Надія", одна з ініціаторів створення соціальної групи "Загибель через безвідповідальність" Вікторія Ярош.

 • 11.05.2017 12:11:00
  - Промінь
  Ведучі:

  11 травня Європейський Союз остаточно затвердить безвізовий режим для громадян України. Як українці обєднуються довкола патріотичних і європейських цінностей. Про це ми будемо говорити з генеральним директором компанії "Інформбюро" Ярославом Гапоненком.

 • 04.05.2017 12:11:00
  - Промінь
  Ведучі:

  Медіа-табір для майбутніх журналістів має на меті показати професію "без гриму". Адже багато молодих початківців сприймають журналістику поверхово, як спосіб потрапити на екран телебачення або на сторінки глянцевого журналу.. Тож про справжню, а не вигадану гламурну журналістику учасникам медіа-табору будуть розповідати фахівці та викладачі Школи журналістики. Викладач школи журналістики Юлія Скоробогач стане також гостею програми.