Переглянути у мобiльнiй версiї
Українське радіо

Лана Вєтрова

Лана Вєтрова

Закінчила факультет журналістики КНУ ім..Т.Шевченка.

На радіо працює з 1989 року.
Вела програми «Чумацький шлях», «Ранок» та «Точка зору».

Захоплюється стрільбою з вогнепальної зброї (але тільки по мішенях), парапланами, дельтапланами, парашутним спортом, квадрациклами, перегонами на баггі, картингом, реппелінгом, банджі-джампінгом, зорбінгом, дайвінгом, серфінгом, виндсерфінгом, кайтінгом, гірськіми лижами, сноубордом, яхтінгом (кваліфікація - яхтовий стерновий). Серед нових проектів – перехід на яхті через Атлантичний океан.

Минулі передачі

 • 11.05.2017 12:11:00
  - Промінь
  Ведучі:

  11 травня Європейський Союз остаточно затвердить безвізовий режим для громадян України. Як українці обєднуються довкола патріотичних і європейських цінностей. Про це ми будемо говорити з генеральним директором компанії "Інформбюро" Ярославом Гапоненком.

 • 04.05.2017 12:11:00
  - Промінь
  Ведучі:

  Медіа-табір для майбутніх журналістів має на меті показати професію "без гриму". Адже багато молодих початківців сприймають журналістику поверхово, як спосіб потрапити на екран телебачення або на сторінки глянцевого журналу.. Тож про справжню, а не вигадану гламурну журналістику учасникам медіа-табору будуть розповідати фахівці та викладачі Школи журналістики. Викладач школи журналістики Юлія Скоробогач стане також гостею програми.

 • 27.04.2017 12:11:00
  - Промінь
  Ведучі:

  Чому ми відкладаємо іноді життя на потім, замість того, щоб повноцінно жити зараз? Відкладати життя "на потім" - одна з найбільших життєвих помилок, на які здатна людина. Автор дослідження і статті на цю тему, яке має назву "Криза ідентичності", журналіст, психолог Ольга Соломка в гостях студії програми "Радіопрес".

 • 06.04.2017 12:11:00
  - Промінь
  Ведучі:

  ТЕМА: Прорив на світові ринки українських аграріїв. Українські виробники агропродукції розширюють ринки збуту. Замість Росії, яка заборонила імпорт українських продуктів, вітчизняні компанії успішно продають свої товари у Казахстан, Шрі-Ланку, Арабські Емірати та Саудівську Аравію. ГІСТЬ: Шаповал Катерина, редактор рубрики Бізнес, журналу Новое время.