Переглянути у мобiльнiй версiї
Українське радіо

Лана Вєтрова

Лана Вєтрова

Закінчила факультет журналістики КНУ ім..Т.Шевченка.

На радіо працює з 1989 року.
Вела програми «Чумацький шлях», «Ранок» та «Точка зору».

Захоплюється стрільбою з вогнепальної зброї (але тільки по мішенях), парапланами, дельтапланами, парашутним спортом, квадрациклами, перегонами на баггі, картингом, реппелінгом, банджі-джампінгом, зорбінгом, дайвінгом, серфінгом, виндсерфінгом, кайтінгом, гірськіми лижами, сноубордом, яхтінгом (кваліфікація - яхтовий стерновий). Серед нових проектів – перехід на яхті через Атлантичний океан.

Наступні передачі

 • 23.03.2017 12:11:00
  - Промінь
  Ведучі:

  Всеукраїнська ініціаива "Додай читання", громадський рух який створює середовище для заохочення читання дітьми та дорослими, представляє наймолодшого в Україні директора бібліотеки - 13-річного Дмитра Ружевича. Хлопчик з зони АТО Донецької області на інвалідному візку обєднав довкола себе дітей та дорослих, військових та цивільних, які спільно створили першу приватну бібліотеку Дмитра Ружевича. Гість: Євгенія Пірог, журналістка, письменниця, авторка й кураторка дитячих проектів.

Минулі передачі

 • 16.03.2017 12:11:00
  - Промінь
  Ведучі:

  Конституція України закріпила ряд екологічних прав українців, зокрема, право на безпечне для життя і здоров"я довкілля. Проте досі ще не було прецедентів про відшкодування збитків для життя та здоровя, спричиненими наслідками екологічних катастроф. Вперше за всю історію України і вперше на території країн колишнього СРСР у суді було задоволено позов, що стосується порушення екологічних прав громадян, і винесено рішення про компенсацію постраждалим. Гість: журналіст видання Gazeta.ua Олександр Лупейко, автор статті "Від рішення Апеляційного суду буде залежити подальша доля захисту екологічних прав українців".

 • 09.03.2017 12:11:00
  - Промінь
  Ведучі:

  Як і за яких умов можуть змінити ситуацію в країні кредити МВФ будемо говорити з журналісткою ІА Укрінформ Оксаною Поліщук.

 • 02.03.2017 12:11:00
  - Промінь
  Ведучі:

  Україні не вдається уникнути стрімкої девальвації гривні. Про економічні причини, які призвели до девальвації, ми будемо говорити з керівником блоку "Фінанси" інформаційного порталу LIGA.net Олегом Сорочаном.

 • 16.02.2017 12:11:00
  - Промінь
  Ведучі:

  ТЕМА: 540 дітей з Луганської та Донецької областей, з так званої "сіро зони війни" мандрували Потягом Дружби через всю Україну - від Луганська аж до крайньої західної точки, містечка Хирів Львівської області. Акція "Схід і Захід - разом!" в першу чергу спрямована на дітей, багато з яких ніколи не виїзджали за межі своєї рідної області. За свої короткі життя вони уже бачили війну і прокидалися від звуків вибухів. Тепер у дітей з прифронтової території зявилася можливість не просто проїхати потягом всю Україну, а побачити, яка наша країна велика і гарна, взяти участь у народних святах, побувати в українських містах-музеях, відчути дух українських традицій і культури. Журналістка Луганського обласного телебачення (ЛОТ) Світлана Попова, яка була учасником Потягу Дружби, стане гостем прямого ефіру.

 • 26.01.2017 12:11:00
  - Промінь
  Ведучі:

  Всеукраїнська акція “За мир і щастя в Україні” проводиться за ініціативи Лілії Дорошенко, учениці 10-го класу загальноосвітньої школи №2 м. Покровська Донецької області. Дівчинка звернулася до усіх жителів України з проханням приєднатися до акції та спільними зусиллями створити Картину Миру. Акцію підтримали Міністерство культури України та Міністерство освіти і науки України.

  Гість студії - журналіст із міста Покровська Донецької області, батько Лілії, Леонід Дорошенко