Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Персона ґрата

Спецпроект Світлани Мялик стартував з середини вересня і має назву "Персона ґрата". У ньому ведуча запрошує впливових політиків, урядовців, депутатів, мерів, керівників найбільших компаній, очільників міжнародних організацій та дипломатів для відвертої розмови про Україну, зміни, їхні життєві злети і падіння, мотивацію рухатись вперед.

Спецпроект "Персона ґрата" виходить кілька разів на місяць на Першому каналі Українського радіо. Час виходу кожного ексклюзивного інтерв’ю заздалегідь анонсуватиметься.

 

 

Як головування Канади у "Великій сімці" позначиться на співпраці з Україною?
Чи збільшиться тиск на Росію?
Чи готова Канада розширити військову допомогу?
Як підтримуватиме реформи в нашій країні, зокрема, боротьбу з корупцією та сприятиме врегулюванню конфлікту на Донбасі?

Про українсько-канадські відносини йтиметься в інтерв’ю Надзвичайного і Повноважного Посла Канади в Україні Романа Ващука. 

Прослухати  


Як головування з 2018-го року в Євросоюзі Болгарії, а в ОБСЄ Італії, країн, політичні еліти яких приязно ставляться до Росії, вплинуть на позицію ЄС у врегулюванні конфлікту на сході України?
Чи налаштовані в ЄС зберегти безвізовий режим для українців?
Як у Брюсселі оцінюють боротьбу з корупцією в Україні, пенсійну та освітню реформи?

Про перспективи європейської інтеграції України говорили з Головою Представництва Євросоюзу в Україні, Послом Хюгом Мінгареллі.

Прослухати


Чи готова держава до опалювального сезону, чи буде тепло в оселях українців взимку, хто і за чий кошт має встановлювати лічильники на тепло і воду в будинках, як зменшити суми в платіжках за комірне, а також про перебіг реформи децентралізації та зміни у системі сільської медицини. Про все це говорили з Віце-прем'єром, міністром регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Геннадієм Зубком, який став учасником спецпроекту журналістки Світлани Мялик "Персона ґрата" та відповів на чимало гострих питань.

Прослухати


Як зміниться життя українців наступного року? Які ключові нововведення пенсійної реформи нас очікують? Чи відбудеться монетизація пільг і яким буде порядок надання комунальної субсидії?
На ці питання давав відповіді міністр соціальної політики Андрій Рева.

Прослухати


Як Україна вирішує проблеми забруднення  довкілля? Які пріоритети державної екологічної політики, зокрема, щодо утилізації відходів? Що таке екологічний податок і як він діє? Чи зможемо невдовзі відмовитися від пластикових пакетів?

Відповідав на ці та інші запитання Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак у спецпроекті Світлани Мялик "Персона ґрата".

Прослухати