KOLA: Коли ти розумієш, що тобі насправді подобається, то починаєш вірити у себе

KOLA: Коли ти розумієш, що тобі насправді подобається, то починаєш вірити у себе

Співачка KOLA (Анастасія Прудіус) представила сингл "Маленька Дівчинка", яким закликає берегти свою внутрішню дитину та залишатися мрійниками. В ефірі "Вікенду Нової Музики" на радіо "Промінь" KOLA розповіла про успіх попереднього синглу "Ба", що дає співачці "маленька дівчинка" всередині, про співпрацю з alyona alyona та чи здійснились усі плани й бажання на 2021 рік.

Я ще реально вірю, що в мене під ліжком є Баба-Яга

Ксенія Івась: В жовтні ти презентувала пісню "Ба", з якою в тебе відбулося все, що могло відбутися: ти перемогла в хіт-параді "12-2" на Радіо "Промінь", потрапила в чарти на інших радіостанціях. Чого ти очікувала і що справдилося? 

KOLA: Найкрутіше, що я нічого не очікувала. Я просто зробила пісню разом з Вовою Самолюком (Skofka) і все. Усе, що я робила – це писала людям в Інстаграмі, просила про репост, про сторіз. Дякую усім, хто підтримав. Я постила у TikTok відео постійно, кожного дня. Може це і є успіх, що ти так робиш і люди тебе помічають. Але мені здається, що просто так склалося: пісня була щира і вона вийшла саме тоді, коли мала вийти.

Я не очікувала, звісно, що вона так сподобається людям. Я дуже щаслива. Це шлях і це найкрутіше, коли ти кожен день щось робиш, вкладаєш себе, і воно знаходиться місце в серцях інших людей. Я радію! Це мене надихає творити далі.

Ксенія Івась: У шоу "Селекція", презентуючи нову пісню "Маленка Дівчинка", ти сказала, що вже визначилася зі своїм шляхом у творчості. То якою є і якою має бути співачка KOLA?

KOLA: Я розумію, що мені потрібно бути такою, якою я є в житті зі своїми друзями. Тому що раніше я вважала, що в мене має бути якийсь образ: в реальному житті я маю бути одна, а на сцені – інша. Зараз я вже так не вважаю. Гадаю, що саме моє – це душевні пісні, які щось несуть і чомусь повчають, які викликають "мурахи".

Ксенія Івась: Розкажи історію пісні "Маленька Дівчинка"? Це просто танцювальна пісня чи все ж таки стан душі?

KOLA: Це стан душі однозначно. Вона також і танцювальна. Все відбувалося так – я прийшла до Вови Skofka і сказала, що я реально відчуваю себе маленькою дитиною. Бо так воно і є, я ще реально вірю, що в мене під ліжком є Баба-Яга, вона вилізе обов’язково десь вночі. Серйозно вам кажу. Я помічаю такі речі, які помічає дитина. Я намагаюся їх зберегти в собі й мені це вдається. І саме ось це відчуття дитини допомагає мені вірити у свою мрію, розуміти, хто я, ким я хочу бути, ким я точно не хочу бути, що мені насправді подобається. Я прийшла до Вови, розповіла йому все про себе, про своє життя. Що інколи люди дуже швидко дорослішають, але хочу, щоб ніхто не забував про свою внутрішню дитину. І Вова все це склав у такі класні слова. Ваньок Клименко написав другий куплет, а я написала кінцівку.

Ксенія Івась: Це потенційно складна історія, якщо не сказати, що конфліктна – у дорослому житті бути маленькою дівчинкою. Те, що ти "маленька дівчинка", додає проблем чи допомагає уникати їх?

KOLA: Звісно, що я доросла відповідальна людина. Просто мені здається, що коли ти занурюєшся в себе, розумієш насправді, що тобі подобається, то ти починаєш у себе вірити набагато більше. Тому що в дитинстві ми не сидимо і не кажемо, що ось ця в мене "робоча" сторона, а ця ні. Нам байдуже, ми просто фоткаємося. Ми просто кайфуємо від життя. І я саме про цей стан співаю в пісні. Треба бути щирим в усьому. 

В мене так з дитинства було. Якщо мені не подобалась мамина подруга, то я підходила і казала що, Марино, ти вибач, але ти мені не подобаєшся. І щоб ви розуміли, ця людина потім або підставляла маму, або ще щось подібне робила. Я відчувала людей. І зараз, коли ти дорослий, якщо тобі на роботі чи в спілкуванні з кимось щось заважає, тобі неприємно, некомфортно, то ти повинен про це сказати. Не грубо, а, наприклад: "Вибач, Андрію, в нас нічого не вийде, мені некомфортно". Бо в нас люди забувають про своє "я", свої відчуття. А в дитинстві ми так не робимо. 

У кліпі ми вирішили показати боротьбу маленької людини з великим світом. І коли ти впевнений в собі, коли ти себе приймаєш, то і всесвіт тебе відразу приймає. І саме це хотіла показати в кліпі, що я себе обіймаю сама, сама себе приймаю і кайфую цього.

Ксенія Івась: Тобто ти вже навчилася любити свої недоліки?

KOLA: Так. І, до речі, в мене нещодавно була зйомка, і мене запитав фотограф, де моя робоча сторона. А я відповіла, що в мене всі робочі сторони. Він аж в шоці був. 

Мені завжди не подобалося моє підборіддя. Мені здалось, що воно дуже велике. Мама казала, що воно вольове, таке класне. А зараз я його обожнюю. Мені здається, що це круто, що я унікальна завдяки цьому. І реально на фотках я з лівої сторони одна людина, а з правої сторони – інша. Я це бачу і мені зараз це подобається. 

Мені ще все життя кажуть, що я дуже наївна. А я зараз люблю це, адже завдяки цьому я така, яка є – я так сприймаю, я так відчуваю музику, я так живу. І так, я полюбила свої недоліки, це круто.

alyona alyona за будь-який кіпіш і мені це подобається

Ксенія Івась: Нещодавно ти заспівала пісню Intro разом з alyona alyona. У шоу "Селекція" Альона розповідала, що цього року закохалася і випустила аж три пісні про кохання. І одна з них в дуеті зі ще однією закоханою співачкою – тобою. Як вам працювалося над піснею разом, ви ж різножанрові артистки?

KOLA: Дуже класно. Альона за будь-який кіпіш і мені це подобається. Я приїхала до неї й ми просто "на ходу" це все зробили. В неї вже була готова її частина пісні, вона мені її відправила перед зустріччю. Я щось написала, зробила якісь нариси. Вона почитала, сказала, що круто, щось додала, і так ми й записали пісню. Приспів мій був, ми його зробили на місці, за день.

Ксенія Івась: Чи є щось, чому Альона навчилася в тебе, а ти – в Альони?

KOLA: Мені дуже подобається, як Альона пише слова пісень. Це дуже круто, я вчуся у неї. А вона в мене вчиться, мабуть, якимось фішечкам вокальним.

Ксенія Івась: В тебе вже є розуміння, що в музиці чи в співі ти вмієш щось краще за інших або щось унікальне?

KOLA: Краще за інших – це дивне якесь поняття. Просто я роблю це інакше. Я така, що сиджу і співають мелізм по 50 разів. Хоча зараз вже рідше. В мене просто пластичний голос, він класний, він технічний. І це моя перевага. І ще я дуже класно інтоную. Майже ніколи не фальшивлю, хіба якщо я стомлена, чи зранку, чи нервую сильно. А так я можу заспівати душевно, голосом передавати почуття. Подобається, що він такий хриплий, навіть коли я зараз говорю, він наче сів, але це він такий і є. 

Ксенія Івась: Скоро новорічні свята, а які подарунки тобі запам’яталися найбільше?

KOLA: Я не пам’ятаю. Знаєте, мені подобається, коли подарунок не один, а коли подаруночків кілька. Неважливо, які вони. Ти сидиш і роздивляєшся їх. Ось це я люблю сильно. Взагалі, люблю подаруночки.

Ксенія Івась: А сама любиш дарувати?

KOLA: Так, люблю. В університеті я подружкам вишивала подушки. Я не жартую. Банти, коробки, ляльки робила подружкам своїми руками. Я хрестиком вмію вишивати.

Ксенія Івась: А як зараз у тебе з хендмейдом?

KOLA: Класно все, просто немає часу на це. 

Ксенія Івась: А ти вже підбивала підсумки 2021 року?

KOLA: Я знайшла листочок з планами на 2021 рік, який я написала в січні. І багато що з того збулося, майже все. Тому це працює. Фіта з MONATIK немає, "Голос країни" не виграла, але пісню хорошу випустила, команду знайшла, мені зробили пропозицію. Це теж в бажаннях було. Не те щоб одружитися, а щоб все було добре.

Ксенія Івась: А що ти побажаєш нашим слухачам?

KOLA: Я бажаю завжди прислухатися до свого серця. Ніколи не позбавляти себе можливості бути собою в будь-якій ситуації. Цінувати себе. Дивитися на себе в дзеркало і думати, які ж ви класні. Працювати кожен день, вірити у дива і йти до своєї мрії.

Фото: Яна Сочевічек, радіо "Промінь"