war

Ірина Лузіна готує до релізу дебютний альбом

23.04.2021 р., 10:31

Колишня учасниця тріо Panivalkova Ірина Лузіна перезводить дебютний альбом. Його реліз анонсувався ще восени минулого року, однак артистка вирішила відтермінувати випуск альбому.

"В мене є свій музичний проект "Іра Лузіна", викладено два живих лайв-відео, і я записала альбом, який вже на фінішній прямій. Це ЕР - коротесенький альбом, чотири пісні. Я записала в альбом маленький народний ансамбль, для того, щоб зробити український госпел або спірічуелс. В цьому альбомі немає пісень про кохання, бо мене це не дуже зараз цікавить, мене цікавлять інші речі.

І я пішла від того, що взяла паузу на деякий час аби зрозуміти, про що я взагалі хочу розмовляти, про що я хочу співати. 

Це не кохання наразі, а соціальні питання - питання миру, релігійних або духовних пошуків, пошуки Бога - що це, де це, і хто це. 

Я написала трек, який проводить від цього стану сумлінь до світлого чистого розуміння. Це та, де український хор співає госпел.

Альбом вже був готовий влітку 2020, і навіть мастерінг був зроблений повністю. Але я взяла паузу, щоб його не слухати якійсь час. Я вже просто втомилася від нього. Десь через пару місяців я його переслухала і зрозуміла, що у накопиченого матеріалу більший потенціал, ніж ми передали в зведенні. Там є живі інструменти - скрипка, альт, барабани, гітари, кларнет, хор. Все це треба нормально розставити. Ми (я і саундпродюсер альбому Олександр Дворецький) зрозуміли що, не розкрили його потенціал, тому що ми були втомлені і не проаналізували результат.

Я працюю копірайтером і пишу альбом. Того року я просто-таки гарцювала між цими проектами і не давала собі час перепочити, та завершила альбом на такому собі куражі. І це погано.

Я дуже щаслива, що я його не випустила тоді, коли доробила. Бо зараз ми його перерероблюємо і він стає магічним", - розповіла Ірина Лузіна в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь".

Нагадаємо, у листопаді учасниці тріо Panivalkova повідомили, що видадуть останній трек.

У жовтні колишня учасниця тріо Panivalkova презентувала сайт про медитації.

Фото: www.facebook.com

Ірина Лузіна готує до релізу дебютний альбом

Новини по темі