Мобільний додаток

Dakh Daughters записали новий альбом

31.08.2020 р., 09:02

Фрік-кабаре Dakh Daughters закінчило запис третього студійного альбому. Його основою стали пісні до театральної вистави Make Up режисера Влада Троїцького.

"Це, власне, пісні із нашого нового проєкту Make Up. Таке театральне дійство, драматична вистава, яку ми зробили в лютому. Режисер ─ Влад Троїцький. Ця вистава складається з наших історій про життя, які вплинули на кожну з нас досить сильним чином. І музика, кожна пісня, як наче витікає з цієї історії, вона є її відображенням музичним. А тексти писали не ми, а робив драматург КЛІМ, незмінний друг Влада і театру "ДАХ", який осмислював наші історії і робив їх драматично-театральними, скажімо так", ─ розповіла учасниця гурту Dakh Daughters Наталка Галаневич в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь".

Цікавий нюанс ─ тільки на третьому альбомі Dakh Daughters видадуть свою дебютну пісню "Рози".

"Саунд-продюсерами є ми самі, звичайно, з Владом Троїцьким. Разом все це складали до купи. Треки записували на прекрасній студії Kaska Records, з якою ми познайомилися цього літа. Були запрошені туди на інтерв'ю, і нам дуже сподобалася команда, атмосфера. І ми дуже раді, що мали можливість записатися на цій студії. Також до цього альбому входить наша "візитівка" ─ композиція "Рози". Оскільки вона також звучить у цій виставі Make Up. І ми дуже раді, що нам вдалося записати її. До цього часу вона була у нас лише з відео записана, і не була в жодному з двох попередніх альбомів наших. Зведенням займається Максим Грусевич із міста Дніпро, він же займався зведенням і попереднього нашого альбому Аir", ─ розповіла Наталка Галаневич.

Фото: facebook.com/DakhDaughters

Dakh Daughters записали новий альбом

Новини по темі