Мобільний додаток

Із 1 серпня усі абітурієнти можуть подавати документи до закладів вищої освіти – Тетяна Вакуленко про вступну кампанію-2020

30.06.2020 р., 18:00

Про те, в якому режимі проходить зовнішнє незалежне оцінювання, початок вступної кампанії та додаткову сесію ЗНО в ефірі Українського радіо розповідає заступник директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко.

Вступна кампанія в Україні розпочнеться 1-го серпня до закладів вищої освіти. Електронні заяви можна буде подати до 22 серпня.  

"25 червня відбулося  тестування з математики. Ми дуже задоволені тим, як все пройшло. Усе було успішно та злагоджено. У нас було понад 80% учасників. Це доволі високий показник. З огляду на скасування ДПА ми очікували на дещо менші показники, але фактично вступники проголосували за ЗНО",  зазначає експертка.

Що робити абітурієнтам, які не змогли скласти тести з огляду на події, які відбувалися на заході України минулого тижня пояснює Тетяна Вакулено: "Завдяки злагодженим діям органів місцевого самоврядування у західних областях у нас є лише 9 учасників, які не змогли доїхати до пунктів тестування через повінь. Всього по Україні 30 учасників  не були допущені до пунктів тестування через проблеми зі здоров’ям. Ми чекаємо на їхні заяви протягом 5 робочих днів з початку тестування для того, щоб подати заяви для відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. У заяві необхідно вказати причину цієї події, через яку учасник не зміг прийти на сесію  тестування. До заяви додається копія сертифіката ЗНО, який підтверджує, що саме цей учасник хоче до нас прийти. Якщо причина поважна, є довідка чи  інший документ, який підтверджує проблему, учасника допустять до тестування під час додаткової сесії. Наступне тестування відбудеться у вівторок з української мови і літератури. Там ми очікуємо фактично усіх зареєстрованих учасників. 17 липня у нас останній іспит. Додаткова сесія почнеться з 24 липня. Учасники, які потрапляють на основну сесію до 29 липня отримають усі результати. Щодо учасників додаткової сесії, вони їх отримають трохи пізніше. Проте усі з 1 серпня можуть подавати документи до закладів вищої освіти".

На фото Тетяна Вакуленко Дзеркало тижня

Із 1 серпня усі абітурієнти можуть подавати документи до закладів вищої освіти – Тетяна Вакуленко про  вступну кампанію-2020

Новини по темі