Мобільний додаток

У Верховній Раді планують створити свою раду, яка займатиметься питаннями ЗМІ

27.01.2020 р., 20:04

В рамках реформування парламенту планується створення нового сучасного прес-хабу на території Верховної Ради, а також утворення експертної ради, яка складатиметься з журналістів, та розглядатиме, зокрема, питання акредитації журналістів. Про це Українському радіо розповів новий керівник Апарату Верховної Ради України В’ячеслав Штучний.

"Ми хочемо налагодити плідну співпрацю зі ЗМІ, адже дуже складно працювати в питаннях акредитації. Тому ми хочемо зібрати чи громадську, чи експертну раду й говорили про необхідність такого створення з ПРООН. Їхня думка, що це має бути експертна рада з представників засобів масової інформації, з якими ми будемо працювати в тісній співпраці, зокрема, й щодо питань акредитації", – зазначив чиновник.

Читати також: В парламенті чи Апараті ВРУ ніхто не отримував премії понад 150 тисяч гривень В'ячеслав Штучний 

За словами керівника Апарату ВРУ, така рада буде відкрита до участі для всіх бажаючих представників медіа: "Ми плануємо надіслати запрошення в Національну спілку журналістів, Інститут масової інформації, медіаекспертам, медіаюристам і також будемо запрошувати всіх бажаючих представників ЗМІ.  Я хочу, щоб ми разом дійшли до спільної думки щодо кількості акредитованих журналістів, які можуть працювати у парламенті. Як варіант ми говорили про рейтинг топ-каналів, про рейтинг інтернет-ЗМІ та друкованих ЗМІ, про регіональну пресу".

ФОТО: Українське радіо

У Верховній Раді планують створити свою раду, яка займатиметься питаннями ЗМІ

Новини по темі