Мобільний додаток

Прем'єр-міністр Гончарук написав заяву про відставку

17.01.2020 р., 10:13

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук написав заяву про відставку

Про це він повідомив на своїй офіційній сторінці у фейсбуці

За словами прем'єр-міністра, він зробив це для спростування уявлення про те, що в уряді не поважають президента Володимира Зеленського, яке виникло в суспільстві після публікації в анонімних телеграм-каналах так званих "плівок Гончарука".

"Я прийшов на посаду — виконувати програму Президента. Він є для мене взірцем відвертості та порядності. Проте, щоб забрати будь-які сумніви нашої поваги та довіри до Президента, я написав заяву про відставку та передав її Президенту з правом внесення в Парламент", – повідомив Олексій Гончарук. 

Президент України отримав подане Прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком прохання про відставку. Глава держави розгляне зазначену заяву. Про результати розгляду Офіс Президента України повідомить окремо.

Як учора повідомила Українська правда, міністерка розвитку громад і територій Альона Бабак також написала заяву про звільнення, документ вже перебуває у Кабінеті міністрів. За інформацією Укрінформу, її відставка мала стати першим питанням, яке на сьогоднішньому засіданні розглядає Комітет Ради.

Фото facebook.com/PMHoncharuk

Прем'єр-міністр Гончарук написав заяву про відставку

Новини по темі