Мобільний додаток

Alina Pash готує велике сольне шоу

25.12.2019 р., 12:00

Alina Pash презентувала кліп на пісню Pintea, що видана на подвійному альбому Pintea Gory і Pintea Misto, реліз якого відбувся влітку.

Тим часом співачка готується до першого сольного концерту у Києві, який має відбутися навесні 2020 року.

“2020 року, тією весною, нарешті Alina Pash буде мати свій перший сольний концерт. Я до цього йшла досить таки довго, але мені потрібен був час, щоби “моє яблучко визріло”, і я змогла віддати саме ті емоції, які я хочу, саме те шоу, яке я собі уявляла. Повноцінне, з усіх боків красиве, яскраве, особливе та унікальне. Тому що саме так можна здивувати публіку, яка у особливості є у нашій столиці. А ви знаєте, що, в принципі,  людей тут здивувати не так вже й просто. Тому я прикладаю сил в 2020 році, швидше за все, у березні ми будемо робити сольний концерт, і там буде багато сюрпризів", — розповіла Alina Pash в ефірі чарту “Селекція” на “Радіо Промінь”.

Для Аліни Паш дуже важливою є не тільки видовищність сольного шоу, а також майданчик, на якому воно відбуватиметься.

“Щодо місця, поки що ми думаємо. Хотілося б обрати локацію, яка була використана не так часто вже різними артистами. Хочеться її обіграти і зробити не просто концерт, а, можливо, навіть театралізоване шоу. Скажімо, зараз у мене вирує багато емоцій, як все ж таки це зуміти зробити  так, щоб можна було вкластися в суму, яка як не як складається. Тому що мрії мріями, а можливості можливостями. Я ― новоспечений артист. Я можу відверто сказати, що часом мені не дуже легко, але мотивують мене слухачі, які часто надсилають свої відгуки щодо музики, як вона їх мотивує, як їм подобається, що нова українська музика звучить саме так, тому саме для таких людей хочеться робити щось особливе”, — каже Alina Pash.

У вересні за мотивами дебютного альбому, на офіційному ютуб-каналі Аліни Паш було оприлюднено фільм “Пинтя”, зйомки якого проходили на Закарпатті, в Києві та Барселоні.  

Фото — facebook.com/alinapashofficial

Alina Pash готує велике сольне шоу

Новини по темі