Мобільний додаток

Лідер гурту "Фіолет": про завершення туру "Все Чесно" і презентацію збірки поезій "Реп’яхи"

11.12.2019 р., 16:24

Сьогодні у Києві пройде фінальний концерт туру "Все чесно" гурту "Фіолет" у нічному клубі "Аtlas", а 13 грудня вийде поетична збірка "Реп’яхи" лідера гурту Сергія Мартинюка. У ефірі Радіо Промінь музикант підбив підсумки туру і розповів як готується до концерту та презентації.

Тур "Все Чесно" пройшов чудово, каже фронтмен гурту "Фіолет" Сергій Мартинюк. "Усе було гарно — по кількості людей, які приходили, по тому як зустрічали, по тому як співали нові пісні, бо програма у нас складається з різних речей. Усе-таки 10 років — це своєрідний звітний концерт. Усе добре й фінансово, органи не прийдеться продавати", — жартує виконавець.

Єдине що не вдалося — це провести концерт в Одесі, говорить Сергій Мартинюк, музиканти вирішили скасувати виступ через жалобу у зв’язку з трагічними подіями в місцевому коледжі.

Також Мартинюк розповів про свою першу збірку віршів з назвою "Реп’яхи". "Пишу я вірші давно, їх тисячу, певно, можна знайти у різних соцмережах, де я викладав їх періодично. Тільки цього року видавництво "Фабула", де вийде мій роман, запропонувало зібрати найкраще і видати. Так з’явилися "Реп’яхи", вони активно продаються. І київська презентація цієї книги цієї п’ятниці в "Книголенді" вже, певною мірою, початок нового туру, який почнеться на початку нового року", — каже лідер "Фіолету". 

фото - сторінка Facebook гурту

Лідер гурту "Фіолет": про завершення туру "Все Чесно" і презентацію збірки поезій "Реп’яхи"

Новини по темі