Мобільний додаток

"Ми не збираємось об'єднуватися з Порошенком за будь-яких обставин" — Тимошенко про "земельні закони"

6.12.2019 р., 11:30

На думку голови партії "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Юлії Тимошенко ухвалені в турборежимі президентською монобільшістю земельні закони матимуть катастрофічні наслідки. Чому (на її переконання) вони загрожують національній безпеці та з якими політичними партіями та рухами вона готова об’єднуватися заради скасування "земельних законів" Юлія Тимошенко розказала в ефірі Українського радіо.

Юлія Тимошенко розповіла чи готова "Батьківщина" об’єднуватися з іншими опозиційними партіями. 

"Європейська Солідарність" і сам Порошенко заявляли, що вони хочуть продати сільськогосподарську землю. Як із ними об’єднуватися? І я хочу сказати, що ми не збираємося об’єднуватися із Порошенком за будь-яких обставин, бо ця людина мусить нести відповідальність за все, що він наробив протягом останніх п’яти років. Порошенко має у своїй власності, у власності своєї родини сотні тисяч гектарів землі. Тому він один із земельних олігархів і абсолютно точно він за продаж сільськогосподарської землі. Щодо партії "Голос". Вакарчук публічно сказав, що він за продаж сільськогосподарської землі, зокрема іноземцям. Тому в цьому питанні ми не можемо об’єднуватися з ними", — розповіла Юлія Тимошенко.

Вона зазначила, що сьогодні може покладатися тільки на аграріїв усієї країни, на всіх громадян, які сьогодні розуміють, що таке остаточно продати українську землю та "самих себе", на свою партію. "Крім того на сильні організації: волонтерів, добровольців, ветеранів АТО. Ще на партію "Свобода", яка також стоїть на позиціях не дозволяти продаж землі. На забороні продажу землі стоїть також "Національний корпус", "Азов" і багато інших патріотичних політичних сил", — додала вона.

Юлія Тимошенко також зазначила, що вчора, 5 грудня 2019 року, понад 40 політичних та громадських організацій, які виступають проти розпродажу землі, об’єдналися в Національний штаб захисту рідної землі. До його складу увійшли представники політичних партій та рухів, наукових та професійних спілок, волонтерських та ветеранських організацій. Також, за словами Юлії Тимошенко, у Національний штаб захисту рідної землі входить і перший президент України Леонід Кравчук. 

Нагадаємо, що Верховна Рада проголосувала в першому читанні за законопроєкт 2178-10, який скасовує заборону на продаж земель сільськогосподарського призначення. За відповідний законопроект проголосували 240 депутатів. 227 з фракції "Слуга народу" і 13 позафракційних.

"Ми не збираємось об'єднуватися з Порошенком за будь-яких обставин" — Тимошенко про "земельні закони"

Новини по темі