Мобільний додаток

В Україні відбудеться "Щедрий Вівторок". Як долучитися до благодійності — пояснюють організаторки акції

20.11.2019 р., 15:02

3 грудня 2019 року відбудеться #ЩедрийВівторок. У цей день мільйони людей, сотні бізнес-корпорацій, тисячі некомерційних організацій стають частиною благодійного руху #GivingTuesday. Учасники роблять добрі справи, влаштовують акції на користь некомерційних організацій і стають благодійниками. Україна приєдналася до ініціативи у 2018 році. Яким буде "Щедрий Вівторок" в Україні? Про це в ефірі Радіо Промінь розповіли організаторка акції «Щедрий вівторок» в Україні Любов Раїнчук і виконавча директорка благодійного фонду "Життя з надлишком" Ксенія Коротченко.

Ксенія Коротченко зазначила, що цього року благодійний фонд "Життя з надлишком" організує цікавий та пізнавальний майстер-клас, який допоможе зібрати кошти на благодійність.

"Минулого року ми долучилися до акції, провели майстер-клас, зібрали кошти на ліки для хворої дівчинки Катерини. Сподівалися їй допомогти. Зібрали десь 5 000 тисяч гривень. Цього року ми хочемо провести подібний майстер-клас. Його тема — свідомий вибір. У нашому житті результат залежить від того, яким ми робимо вибір. І часто люди при складному виборі спираються на свої хибні судження, вирішують неправильно, а потім сильно картають себе за це. Саме цей майстер-клас допоможе людині зрозуміти чому вона приймає вдалі чи невдалі рішення. У нас будуть круті спікери. Вони допоможуть зрозуміти, на що варто спиратися коли робиш вибір і розкажуть про піраміду мотивації", — розповіла Ксенія Коротченко.

Вона зазначила, що цього року організатори акції вирішили зробити освітній внесок. "Збираємо кошти на облаштування сенсорної кімнати в будинку №25 (Пуща-Водица), де навчаються діти з особливими освітніми потребами. Ця кімната допомагає таким дітям долати свої проблеми та виходити на інший рівень", — розповіла Ксенія Коротченко.

Любов Раїнчук зазначила, що немає такого поняття як мінімальний внесок у благодійність. "Благодійність – це добровільна справа. Якщо ви допомагаєте хоча б одній організації, даючи регулярно щомісяця 10-50 гривень, то це набагато цінніше, аніж ви за один раз дасте якусь більшу суму. У цьому питанні важлива постійність, щоб організація розуміла, хто їй допомагає й чому. Це допоможе побудувати довірливі стосунки", — сказала вона.

Організаторка акції "Щедрий Вівторок" зазначила, що вони намагаються виховувати в людях відповідальну благодійність. "Понад 50 % українців за останній рік долучалися до благодійності. Але питання в тому, до кого долучалися й що це були за акції. Зазвичай люди зазначають, що вони можуть комусь адресно перерахувати кошти. Благодійним фондам не надто довіряють, бо люди лінуються перевіряти факти. Насправді не соромно попросити організатора, якому ти хочеш пожертувати кошти, документи чи звітність", — сказала вона.

Докладніше про "Щедрий Вівторок" тут.

Фото: kypur.net
 

  

В Україні відбудеться "Щедрий Вівторок". Як долучитися до благодійності — пояснюють організаторки акції

Новини по темі