Обирай пісні. Визначай переможця

В Україні стартувала адаптована версія британського музичного шоу Selector Radio

18.11.2019 р., 18:03

Вчора, 17 листопада, на радіо Промінь стартувала адаптована українська версія британського музичного шоу "Selector Radio". Що це за шоу та якою музикою зможуть насолоджуватися українці радіо Культура розповіла креативна продюсерка Радіо Промінь Вікторія Польченко.

"Сказати, що це шоу було мрією, дуже мало. Все це народжувалося від однієї ідеї, яка була подана Іриною Славінською, підхоплена Максимом Яковенком і вже мною реалізована. Ми йшли до цього дуже довго, тому що вважали, що оскільки британське шоу Selector Radio існувало вже в Україні, ми маємо зробити його трішечки іншим. Тому вирішили зробити його настільки якісним, щоб слухачі, які не знають англійської мови й мало знають про британську музику, закохалися у те, що чують, і розуміли. Тому це своєрідна адаптація, яка повністю дотримується стилю програми: ще під час підготовки я прослуховувала двох ведучих оригінальної програми і всотувала всі їхні інтонації, а це дуже важко, оскільки англійський темпоритм трішки не відповідає українській мові", – розповіла Вікторія Польченко.

За її словами, команда українського "Selector" – це не лише вона, ведуча: "З нами людина, яка допомагає адаптовувати ці тексти – перекладач Олег Колесніков, за плечима якого більше 200 перекладених фільмів українською мовою, та саундпродюсер Наталка Черненко, яка робить практично всю звукову магію. Коли координаторка Британської ради Дарія Стокоз вперше почула адаптовану версію, вона сказала, що це справді те, що вони хотіли чути в Україні".

"Власне, що таке "Selector"? Це програма, яка існує з 2001 року й транслюється у всьому світі, в 30 країнах. Україна входить до невеликої кількості країн, яким дозволено адаптувати рідною мовою це шоу. Тому з листопада 2010 року виходив "Selector" з іншою ведучою й зараз буде виходити мовою оригіналу й надалі, а українська версія британського шоу буде саме на Радіо Промінь", – зазначила продюсерка.

Вона наголосила, що відбір музики проводить  Британська рада, яка відшуковує по всій Британії нових музикантів і розповідає про них всьому світові: "Тому наповнення програми – це найновіша британська музика, яка грає у клубах, на численних музичних майданчиках і вона доходить до українського слухача разом з усім світом першою".

Послухати перший випуск програми можна тут.

ФОТО: British Council Music

В Україні стартувала адаптована версія британського музичного шоу Selector Radio

Новини по темі