Мобільний додаток

Через приховування лайків у Instagram постраждають блогери — SMM-менеджерка

18.11.2019 р., 17:10

Instagram у тестовому режимі почав приховувати лайки під постами користувачів. Вони як і раніше зможуть побачити кількість отриманих лайків у їхніх власних публікаціях, але в чужих вона вже не буде вказуватися. У такий спосіб Instagram хоче заохотити користувачів не гнатися за кількістю лайків, а зосередитися саме на контенті. Кого зачепить ця інновація? Власне, для кого вона потрібна? Про це в ефірі Радіо Промінь розповіла SMM-менеджерка та відома блогерка Любов Рудницька.

Любов Рудницька вважає лайки проблемою, адже від них залежить занадто багато людей.

"Дуже часто підлітки ледь у вікно не виходять через те, що їх не лайкають. Вони виставили пост, сидять і чекають на лайки. Це дуже впливає на самооцінку. Якщо цих лайків не буде, то ми дійсно будемо всі рівні. Тобто кожен дивитиметься, чим зайняті його друзі та блогери і не заздритиме", — розповіла вона.

За її словами, через таке приховування лайків найперше постраждають блогери.

"У них трохи впаде охоплення. Була битва за лайки. Кожен блогер підглядав до інших, рахував лайки й думав: "Ага, мені треба стільки ж". Вони просили, щоб інші користувачі ставили їм вподобайки. Було жебракування за лайки. Зараз їм стане легше, адже не доведеться просити. З іншого боку, кожен блогер, коли в нього беруть рекламу, показує свою статистику. І тут вона трохи впаде. Як рахується статистика? От є 50 000 підписників, з них 5000 є активними, вони лайкають та коментують. І це вважається круто. Відповідно коли відпадуть лайки, то статистика активних підписників буде меншою. Звичайно, блогери будуть трохи сумувати. Проте я вважаю, що це абсолютно правильно. Відміна відкритих лайків — це круто", — сказала Любов Рудницька.

Вона також зазначила те, що не варто вважати залежність від лайків суцільним злом. Адже є багато блогерів, які заради лайків стають кращими, вподобайки їх мотивують. Проте для підлітків, для людей із несформованою психікою це все дуже серйозно.    

Нагадаємо, що раніше експертка з відео для бізнесу на YouTube Христина Дикун розповіла про те, що успішний блогер заробляє від 35 тисяч доларів на місяць. 

Джерело: pixabay

Через приховування лайків у Instagram постраждають блогери — SMM-менеджерка

Новини по темі