Мобільний додаток

Фольк більше не андеграунд, а повноцінний формат – Кіра Мазур з презентацією нового альбому "Жива"

22.10.2019 р., 18:40

Українська співачка Кіра Мазур презентувала новий альбом "Жива". Про експерименти, що таке фольк та яким чином їй вдалось зробити пісню Миколи Мозгового популярною серед підлітків Кіра Мазур розповіла в ефірі радіо Промінь.

"Я спеціально не випускала посинглово треки, працювала в затишному періоді своєї кар’єри і вирішила заново, абсолютно яскраво і живо повернутись, про що є й однойменний трек", – розповіла Кіра Мазур.

За її словами, кожна з шести пісень нового альбому "Жива" супроводжуватиметься танцювальною відеоісторією: "Коли я зробила перший трек, а це був кавер на прохання Олени Мозгової для концерту пам’яті її батька, він вийшов абсолютно не схожий на оригінал, зовсім інший трек. І одразу я побачила під нього номер, постановку, в якій є танці. Ми це зробили, виступили і всім дуже сподобалось. Тому я вирішила робити так всю програму, яку ми поставили разом з дівчатами-танцівницями і я вивчила її за два тижні. А за добу ми відзняли п’ять кліпів".

"Щодо каверу на пісню Миколи Мозголовго, то я свого роду піднімаю український фольклор та історію, адже знаю підлітків й дітей, які співають цю пісню і знають слова напам’ять, хоча раніше ніколи її не чули. Я сподіваюсь, що мій альбом оживить тих, хто поки що не вірить в українську музику, хоча й думаю, що таких вже не залишилось. Коли я тільки починала, всі казали "що це за андеграунд, що це за фольк, ніхто його не буде слухати", а зараз, мені здається, кожен український виконавець  робить фольк. Тому в мене немає ніяких сумнівів, що те, що було повним андеграундом, стало форматом", – поділилась співачка.   

Весь альбом можна послухати тут.

ФОТО: Facebook Кіри Мазур

Фольк більше не андеграунд, а повноцінний формат – Кіра Мазур з презентацією нового альбому "Жива"

Новини по темі