Мобільний додаток

Kozak System закінчують роботу над альбомом "Закохані злодії"

17.10.2019 р., 18:27

Група Kozak System перебуває на фінальній стадії роботи над новим альбомом "Закохані злодії" музичним продюсером якого виступає музикант “Океану Ельзи” Мілош Єліч.

Програма:
Ведучі:

"Цей альбом буде незвичний для нас, зокрема тому що пісні меланхолічні. Якраз досвід Мілоша Єліча — це музикант і продюсер гурту "Океан Ельзи", нам здається дуже доречним. Ми раніше працювали над піснями з Мілошем, а якраз в цьому альбомі він викладається на сто відсотків. Можна сказати, що він є батьком саундпродюсінгу цього нового альбому. І водночас ми продовжуємо його шліфувати, і робити кінцеве звучання з нашим майстром Ігорем Громадським", — розповів вокаліст групи Kozak System Іван Леньо в ефірі українського чарту "Селекція" на Радіо Промінь.

 

Одночасно зі студійною роботою над піснями, музиканти працюють над створення концертного шоу "Закохані злодії", що відбудеться у Києві 29 лютого 2020 року.

 

"Я поки не можу сказати, яким буде шоу у кінцевому результаті, зараз з декількома людьми працюємо безпосередньо над постановкою. Це ще буде зніматися, ми викликаємо дуже крутого майстра по світлу, співпрацюватимемо з Zinteco над тим, щоб на цьому концерті був найкращий звук. Сценографія, драматургія — все це придумується дуже ретельно, щоби цей концерт не залишився в пам'яті, як просто відспівування пісень, а було реальне шоу, яке ми потім покажемо в декількох областях України", — каже Іван Леньо.

 

11 жовтня в українському чарті Селекція група Kozak System презентувала другий сингл з наступного альбому "Закохані злодії" пісню "На маленькій планеті".

 

Читайте також — "Kozak System": мелодія нової пісні "На маленькій планеті" народилася після другого прочитання вірша Вінграновського

 

За результатами експертного чарту "Селекція" 4-11 жовтня їх попередня пісня "Досить сумних пісень" посіла 12 місце. 

 

Чарт "Селекція" формується на основі опитування 12 авторитетних експертів музичної індустрії: продюсерів, режисерів, промоутерів, журналістів і фахівців радіо. 

 

фото - facebook.com/kozaksystemband

Kozak System закінчують роботу над альбомом "Закохані злодії"

Новини по темі