Мобільний додаток

20% вартості від кожного квитка на концерти СКАЙ у 2020 році піде на благочинність – Олег Собчук

24.09.2019 р., 13:54

Днями Олег Собчук, лідер гурту СКАЙ, оголосив про заснування благодійного фонду "Подаруй світло". В ефірі Радіо Промінь Олег Собчук розповів, які завдання ставить перед собою фонд.

Олег Собчук розповів, що ідея створити благодійний фонд жевріла у ньому вже давно. За два роки вони з волонтерським рухом в Тернополі придбали два автомобілі для соціального таксі – для перевезення людей на візках – і віддали на баланс Caritas у Тернополі.

"Є багато людей, які займаються благочинністю і мають тимчасові благочинні проєкти. Вони займаються цим окремо або групами. Ми просто вирішили об’єднатися і зробити цей фонд всеукраїнським, а не регіональним, " – пояснив музикант.

Олег Собчук додав, що в основному фонд буде допомагати дітям з обмеженими фізичними можливостями, але втім, "Подаруй світло" також буде відкритим до співпраці з іншими благодійними організаціями, фондами та небайдужими людьми.

Окрім того, Олег Собчук анонсував, що концертний тур СКАЙ у 2020 році буде напів благодійним – частина коштів буде спрямована в бюджети фонду "Подаруй світло".

"У 2020 році СКАЙ виповниться 20 років, і наш ювілейний тур буде напів доброчинним, тому що 20% з кожного квитка піде у благочинний фонд "Подаруй світло"", – розповів музикант.

Нагадаємо, в Україні запустили меморіальний проєкт "Так працює пам'ять", присвячений 15-річному Данилу Дідику, який загинув під час Ходи гідності у Харкові.

Фото Фейсбук

20% вартості від кожного квитка на концерти СКАЙ у 2020 році піде на благочинність – Олег Собчук

Новини по темі