Мобільний додаток

Експерт з безпеки про погрозу підриву мосту: такі проблеми не вирішуються руками патрульних

18.09.2019 р., 22:21

Експерт з питань безпеки Сергій Шабовта в ефірі Українського радіо прокоментував блокування і загрозу підриву київського мосту.

"Якщо до цього ми стикалися з неймовірною низкою хибних повідомлень про замінування тих чи інших об'єктів, то зараз ми бачимо загрози й нібито наявну людину, яка загрожує підривом надпотужного шляхопроводу, який не просто об'єднує береги, а по ньому йде гілка метро, яка відіграє дуже велику роль у житті столиці", — зазначив Сергій Шабовта.

Читайте також — Блокування мосту в Києві і "замінування" Ради: експерт з безпеки назвав імовірні причини

Експерт з питань безпеки наголосив, що подібні проблеми не вирішуються руками патрульних.

"На жаль, ця велика кількість людей, які там бігають у жовтих жилетах, як на мене, досить безталанна. Вона свідчить про те, що убезпечення всіх шляхопроводів, зокрема, мосту Метро це проблема не вирішена. І вона вирішується не руками патрульних. Мають бути достеменно влаштовані технічні системи, які б неймовірно швидко реагували на наявність у таких зонах загрозливих дій", — сказав він.

Нагадаємо, у Києві невідомий заблокував рух на мосту Метро та погрожує підірвати його і державні установи. За даними видання "Українська правда", міст погрожував підірвати 42-річний уродженець Криму, колишній військовий Олексій Белько. Правоохоронці затримали чоловіка, який погрожував підірвати міст Метро у Києві. 

Новини по темі