Обирай пісні. Визначай переможця

Зараз відбувається процес, який дає надію на покращення долі українських політв’язнів – Павліченко

29.08.2019 р., 12:34

Олександр Павліченко, виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини, розповів в ефірі Українського радіо, що зараз відбуваються процеси, які вселяють оптимізм щодо долі українських політв’язнів.

Днями суд випустив Кирила Вишинського, головного редактора "РИА Новости Украина", підозрюваного у державній зраді, з СІЗО. Його готують до обміну.

На запитання, кого з українських політичних в’язнів Кремль міг би звільнити в обмін на звільнення Вишинського, Олександр Павліченко зазначив, що попередньо не озвучував би жодної інформації, тому що це може негативно вплинути на процес переговорів. Утім, відбуваються процеси, які вселяють надію на покращення долі українських політв’язнів у Росії.

"У найближчий час ми побачимо рішення щодо паралельних звільнень. Відбуваються процеси, які, на сьогоднішній день, є позитивними і покращують ситуацію з нашими засудженими. Це, до певної міри, є розв’язанням наслідків конфлікту на Донбасі. Я утримаюся від конкретних прізвищ, тому що це не буде грати на позитив. Зараз відбувається процес, який дає оптимізм і надію на те, що доля наших засуджених, які перебувають в Російській Федерації, буде покращена, і досить багатьох осіб уже найближчим часом чекають зміни", – розповів Олександр Павліченко.

Раніше екс-голова Служби розвідки Микола Маломуж заявив, що Путін даватиме санкції на обмін полоненими тоді, коли йому буде це вигідно.

Зараз відбувається процес, який дає надію на покращення долі українських політв’язнів – Павліченко

Новини по темі