Мобільний додаток

Радник Зеленського: співвласник видавництва "Наш формат" Антон Мартинов буде координувати напрямок "Книги"

20.08.2019 р., 19:01

Позаштатний радник президента України Володимир Бородянський заявляє, що Антон Мартинов буде координувати напрямок "Книги" в рамках роботи над гуманітарною політикою України.

"Антон — відомий послідовник позиції українізації вітчизняного видавничого ринку. На його думку, українські видавці можуть конкурувати із російськими, активно купуючи права на видання, забезпечуючи якісний переклад та промоцію. Традиційно запрошуємо до діалогу всіх експертів галузі", — написав він на своїй сторінці в Facebook.

 

Сам Мартинов у соцмережах написав: "Запропонували попрацювати на Державу. Офіційні подробиці пізніше".

Наразі офіційних даних щодо майбутньої роботи Мартинова немає. 

Антон Мартинов — український підприємець та співвласник видавництва "Наш формат". У 2016 році він увійшов до рейтингу "Люди Нового Времени" журналу "Новое время" "за популяризацію світових інтелектуальних бестселерів в Україні". "Наш формат" видав понад 100 книжок українською мовою.

У партії "Слуга народу" колишнього директора холдингу StarLightMedia, а тепер позаштатного радника президента України, Володимира Бородянського називають претендентом на очільника Міністерства гуманітарної політики. У політичній силі, яка отримала найбільшу підтримку на дострокових парламентських виборах, допускають створення цього відомства на базі Міністерства культури, Міністерства молоді та спорту і Міністерства інформаційної політики України.

Новини по темі