Мобільний додаток

Де відпочити: наприкінці літа в Хмельницькому відбудеться Respublica FEST–2019

19.08.2019 р., 09:25

Що таке Respublica–2019 та чому його варто відвідати, знає Світлана Берестовська.

Respublica–2019 – це фестиваль сучасного вуличного мистецтва у всіх його проявах. Музика, фотографія, танець – це безліч локацій, найкращі рок-колективи, сучасні поети і художники з України та зарубіжжя.

Коли?

Цьогоріч Respublica FEST проходитиме у два етапи. З 30 серпня по 1 вересня захід прийматиме місто Хмельницький, а з 6 по 8 вересня – Кам’янець-Подільський.

До Хмельницького наприкінці літа обіцяють завітати alyona alyona з альбомом "Пушка", Detach, Tik Tu, Хаммерман знищує віруси.

Як дістатися?

Дістатися фесту дуже просто: на Хмельницький ідуть потяги з будь-якої точки країни.

Сам фест відбуватиметься у Молодіжному парку Хмельницького. Перевага міста – розвинена інфраструктура. Ви з легкістю дістанетеся Молодіжного парку з будь-якого району міста.

Бюджет

Якщо ви плануєте затриматися на Respublica FEST, потрібно підшукати житло. Можна зняти номер у будь-якому готелі міста – 500 грн/доба.

Номер у хостелі вартуватиме 200 грн/доба.

Арендувати квартиру у Хмельницькому можна за 400 грн/доба.

Організатори фестивалю обіцяють непогані умови проживання у наметовому містечку.

Чому варто відвідати?

Фестиваль Respublica реалізує декілька екологічних проєктів. Вперше в Україні тут почали застосовувати принцип депозитної тари на фудкорті. Крім того, усі відвідувачі, які будуть проживати у кемпінгу, отримають можливість повернути частину грошей за квиток, здавши повний сміттєвий пакет на спеціальній точці збору.

Незмінне гасло фестивалю – "Вільне місто вільним людям". Крута компанія і якісна музика – це привід завершити це літо феєричним музичним акордом.

Де відпочити: наприкінці літа в Хмельницькому відбудеться Respublica FEST–2019

Новини по темі