Мобільний додаток

Модний тренд: взуття з квадратним носком

14.08.2019 р., 20:07

Звідкіля узялась мода на взуття з квадратним носком та з чим його носити, розповіла Марія Сизон.

Ще рік тому взуття з квадратним носком дивувало глядачів модних показів, а от зараз, якщо зустрінете когось в такій взуванці на вулиці, не робіть здивований вигляд. Для сучасних модників це вже звична справа.

На перший погляд може здатися, що це все любов до стилю 90-х розв’язує дизайнерам руки і вони починають творити щось подібне. Але якщо копнути глибше, можна переконатися – схожі дивакуваті черевики носили і в 60-х роках, і навіть у першій половині ХІХ століття!

Доки інтернет-магазини заполонили босоніжки в сіточку з квадратними носами, ми з вами ще маємо шанс залишитися стильними! Але не варто й відставати… Тож придивляємося до більш адекватних моделей, які носитимемо восени!

Туфлі, черевики та чоботи з квадратним носком, оригінальним каблуком, з найрізноманітніших матеріалів – писк моди осінньо-зимового сезону 2019-2020.

Щоправда, обережними з цим трендом варто бути. Якщо обираєте таку неординарну модель, то хоча б колір має бути нейтральним. Поєднувати новомодні мешти слід з базовими, спокійними речами – білими сорочками та футболками, джинсами, або ж можна погратися зі стилем ретро.

Модний тренд: взуття з квадратним носком

Новини по темі