Мобільний додаток

У Театрі на Подолі цього тижня покажуть вистави з проекту "Емоції_без_спецефектів"

14.08.2019 р., 15:25

У Києві з 14 до 18 серпня в Театрі на Подолі театральна майстерня Миколи Рушковського представить серію вистав з проекту "Емоції_без_спецефектів". Про це в ефірі Радіо Культура розповів директор майстерні Олександр Сугак.

"Дирекція театру на Подолі зробила таку ініціативу — надати можливість молодим театральним колективам виступати вже на відомих сценах більших театрів. І ми будемо перші "експериментатори" на цій сцені, у цьому проекті допомоги молодим колективам", — зазначив Олександр Сугак.

Назва проекту "Емоції без спецефектів" виникла після пошуку певної особливості театру, чим він відрізняється.

"І вирішили, що цей хештег "Емоції_без_спецефектів" якнайкраще підходить до наших вистав, адже ми не використовуємо зайву техніку, ми не використовуємо спецефекти" у нас все прозоро, відкрито, ми завжди поруч, за метр-два від глядача і все як на долоні", — пояснює директор майстерні.

 

Колектив виступатиме, що дуже символічно, на Малій сцені Театру на Подолі, ця сцена зараз носить назву імені майстра студентського курсу Ігоря Славінського.

"Це сцена камерна, на 50 людей, а це якраз наш формат, адже ми після випуску, як створювали свій театр, створили свій колектив, грали також на камерній сцені в бібліотеці. Тому зал в театрі на Подолі для нас є теж "рідним", — додав Олександр Сугак.

Фото - facebook

У Театрі на Подолі цього тижня покажуть вистави з проекту "Емоції_без_спецефектів"

Новини по темі