Більше новин
- 20:28
- Межею компромісу на "нормандському саміті" є проведення виборів або модальність виконання Мінських угод — Верещук
- 20:04
- "Серед українських електронних музикантів є вже світові імена", — Артур Даніелян
- 18:30
- Про марімбу, роль метрів музики у своєму житті та власну "Фабрику талантів" — ізраїльський віртуоз Хен Цимбаліста
- 17:40
- У Києві покажуть виставу про життя чотирьох довічно ув'язених жінок
- 16:00
- Марафон Українського радіо: "Нормандський саміт: чи можна домовитися про мир з агресором?"
У Києві проходить "Школа швидкої драми"
Від 10 серпня у Києві триває "Школа швидкої драми", яку проводять PostPlayТеатр і Postplaylab. Більше про школу в ефірі Радіо Культура розповіла менеджерка проекту Олександра Тетеріна.
За її словами, щодо тем була умова - це має хвилювати кожного учасника.
"Теми різні: від проблем переселенців до проблеми віку - старіння чи дорослішання. Ми не сподівалися, що будуть такі темпи, бо учасники почали великими об’ємами писати тексти і вже деякі звучали в аудиторії, але будуть ще переписувати, доробляти. Це дуже цікаві історії мають бути", - розповіла менеджерка.
Олександра Тетеріна зауважила, що теорію учасники школи отримують з прикладів:
"Здебільшого це була теорія за власними прикладами, викладали перші два дні куратори самого проекту Максим Курочкін та Анастасія Косодій, вони чинні драматурги. Попереду будуть ще зустрічі, починаючи від сьогодні, з Наталею Ворожбит, драматургинею, а завтра і післязавтра з драматургинею Юлією Гончар та Деном Гуменним. Вони розповідатимуть власні історії і здебільшого відповідати на питання учасників, які точно є"
Упродовж 12 днів учасники Школи створюють про те, що хвилює їх в сьогоденні. 22 серпня на театральному майданчику будуть представлені ескізи цих робіт.
Серія освітньо-пригодницьких бесід, що мають на меті допомогти авторам-початківцям зрозуміти не лише своє призначення та можливості, а й зламати застарілі уявлення про сучасну п’єсу.
Фото - www.facebook.com
