Мобільний додаток

Куди сходити: у Києві триває виставка молодих художниць — учениць Тетяни Савушкіної

30.07.2019 р., 15:35

Про виставку "Єдність несхожих" у Центрі української культури та мистецтва в ефірі програми "ART-Панорама" на Радіо Промінь розповіла заступниця директора Центру Ольга Музиченко.

Ведуча:

Наталія Тищенко

Десять учасниць арт-студії Tanya Sava Art представили у Центрі української культури та мистецтва свої картини, які вони створювали упродовж шести місяців, навчаючись малювати у Тетяни Савушкіної. Виставку назвали "Єдність несхожих".

"На думку організаторів виставки та численних відвідувачів, учасниці виставки впоралися із завданням. Вони не лише вдало опанували навчальний курс, вони також представили плід своєї творчості, представили по кілька робіт кожна, — розповіла Ольга Музиченко. — Ці роботи варті того, щоб експонуватися у стінах Центру української культури та мистецтва, а також у інших мистецьких інституціях".

Художниці різних професій та з різних сфер діяльності через свої картини презентували власне бачення та інтерпретації візуального мистецтва. Для кожної з них заняття живописом — це щось особливе та інтимне.

"Презентовані роботи Алли Шлапак, Алли Рассказової, Світлани Марченко, Юлії Дикої, Оксани Пархоменко, Світлани Ізотової, Наталії Некрутенко, Каті КаДе, Наталії Шамрай та Олени Гришко, — ділиться інформацією Ольга Музиченко. — Як кажуть художниці, коли ми любимо те, чим займаємося, ми розширюємося, даруємо добро оточуючим, ділимося своїм відкриттям, а також підтримуємо, надихаємо інших. Завдяки живопису змінюється наше повсякденне життя, ми стаємо більш спостережливими, ми уповільнюємося і бачимо красу в людях і у навколишньому світі".

"Єдність несхожих" — перша виставка художниць-початківців, учениць арт-студії Tanya Sava Art, яку очолює художниця, письменниця та волонтерка Тетяна Савушкіна.

Виставку можна побачити у Центрі української культури та мистецтва до 27 серпня.

Куди сходити: у Києві триває виставка молодих художниць — учениць Тетяни Савушкіної

Новини по темі